1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kaza yapıp kaçan milli futbolcu hasarı ödeyecek

Kaza yapıp kaçan milli futbolcu hasarı ödeyecek

Lüks araçla kaza yapan ve olay yerinden arkadaşları aracılığı ile kaçan Burak Yılmaz iki araçta oluşan 2 milyon TL'lik hasarı ödeyecek!

Kaza yapıp kaçan milli futbolcu hasarı ödeyecek

Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı adına kayıtlı lüks araçla kaza yapan ve olay yerinden arkadaşları aracılığı ile kaçan Burak Yılmaz iki araçta oluşan 2 milyon TL'lik hasarı ödeyecek!

Gazete Habertürk'ün haberine göre; İstanbul’da eğlence dönüşü sabaha karşı Boğaz’da Ferrari’yle taklalar atıp kaza yerinden kaçan Trabzonpor ve Milli Takım’ın golcüsü Burak Yılmaz, polise ifade verdi. 

Kazadan 12 saat sonra Sarıyer Polis Merkezi’ne giden ünlü golcü “Arabayı ben kullanıyordum” dedi.  Bir anda direksiyon hâkimiyetini kaybettiğini anlatan Burak Yılmaz, ölümden döndüğünü söyledi.

Kaza sonrasında olay yerine giden trafik ekiplerinin rapor tutup ceza yazdığı da ortaya çıktı. 

Raporda, maddi hasarlı kaza yapan sürücünün firari olduğu ve “kazayı yetkililere bildirmemek, kaza yerinden ayrılmak” suçundan 206 TL trafik cezası kesildiği belirtildi. Trafik cezası aracın plakasına gönderildi.

Olay yerinden kaçtığı için tüm dikkatleri üzerine çeken milli futbolcunun, iki araçtaki yaklaşık 2 milyon liralık hasarı karşılayacağı öğrenildi. 

İddiaya göre, 2 aracın da kaskosu yok. Ancak kasko olsaydı bile, sigorta şirketi alkol kontrolü yapılmadığı için zararı ödemeyecekti.

Önceki ve Sonraki Haberler