1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. “Kişiye özel ürünler geliştiriyoruz”

“Kişiye özel ürünler geliştiriyoruz”

Zor zamanlar gelmeden önlem almak gerektiğini söyleyen Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek “Bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman ve her koşulda yanında olmak için çabalıyor, onlara özel ürünler geliştiriyoruz” diyor.

“Kişiye özel ürünler geliştiriyoruz”

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, zor zamanlar gelmeden önlem almak gerektiğine dikkat çekti. Katılım Emeklilik olarak müşterilerinin her zaman ve her koşulda yanında olmak için çabalayıp, onlara özel ürünler geliştirdiklerini kaydeden Sincek “Yüksek fayda sağlayan iddialı sigortalarımızdan biri de Kritik Hastalıklar Sigortamız, istatistiksel olarak en sık rastlanan kanser, kalp krizi, inme gibi kritik hastalıklara karşı teminat sunuyor. Katılımcılarımız hastalıklarla mücadele ederken karşılaşabilecekleri maliyetleri düşünmüyor, vefat durumunda da geride kalanlar için bir borç değil, bir teminat bırakmış oluyorlar. Katılım sigortacılığı prensipleri kapsamında sunduğumuz bu sigortamız da tüm sigortalarımız gibi katılım sigortacılığı güvencesi altında, herkes tarafından gönül rahatlığı ile alınabilir.” dedi.

Kadın sağlığına özel güvence

Kritik Hastalıklar Sigortası’yla ilgili bilgi veren Ayhan Sincek sözlerine şöyle devam etti; “Bu poliçeyle kanser, kalp krizi ve hastalık sonucu inme durumları için teminat altına alınırsınız. 18-65 yaş arası herkes sigortamızı alabilir. Sigorta süresi bir yıldır ve aksi bildirim olmadıkça 65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenir. Sigorta sahipleri kalp krizi, kanser veya hastalık sonucu inme gibi durumlarla karşılaştığında aldıkları toplu para ile ister tedavi masraflarını, ister diğer giderlerini karşılar. Yaşam kaybı halinde de sevdiklerini mağdur bırakmamış olur. Vefat teminatı sigorta süresi içinde vefat etmeleri halinde poliçede belirtilen, vefat tazminatı olarak lehtarına, lehtar tayin etmedilerse de kanuni varislerine ödenir. Kritik Hastalıklar Sigortası kapsamında sigortalılarımız acil ambulans gönderimi, ikinci medikal görüş gibi ek hizmetlerden yararlanabilirler. Ayrıca bu sigortamızın yanı sıra Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası ürünümüz ile de kadın sağlığına özel bir güvence sunuyoruz. Kadınlar da en sık rastlanan kritik kadın hastalıklarına karşı bu sigorta ürünü ile artık kendilerini güvence altına alabilir. Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası kapsamında sigortalılarımız ücretsiz ya da indirimli olarak mamografi, diş sağlığı, online diyetisyen gibi hizmetlerden de yararlanabilirler.”

Önceki ve Sonraki Haberler