1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. MAPFRE Sigorta’dan geniş teminatlı seyahat sigortası

MAPFRE Sigorta’dan geniş teminatlı seyahat sigortası

MAPFRE Sigorta'nın, sunduğu farklı ihtiyaçlara yanıt veren seyahat sigortaları, geniş teminat kapsamı içeriyor

MAPFRE Sigorta’dan geniş teminatlı seyahat sigortası

MAPFRE Sigorta'nın, sunduğu farklı ihtiyaçlara yanıt veren seyahat sigortaları, geniş teminat kapsamı içeriyor.

Tüm dünya ülkelerinde geçerli olan ürünlerden Keyif Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası ve Vize Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, ani hastalık ya da kaza sonucunda oluşabilecek acil tıbbi harcamalarının poliçe limitleri dahilinde%100’ünü karşılıyor. Yaralanma veya acil hastalık nedeniyle sigortalının nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil ve vefat eden sigortalının naklini de her iki sigorta paketinde ana teminat olarak sunuyor. Ayrıca asistans hizmetleri bagajın zarar görmesi, çalınması, kaybolması ya da gecikmesi durumunda oluşan zararları kapsayan Keyif Yurt Dışı Seyahat Sigortası’nın yurtdışında yatışın gerçekleşmesi halinde refakatçinin ulaşım ve konaklama giderleri ve terör teminatı da bulunuyor.

Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası, Türkiye’de seyahat ederken ani hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkan acil tıbbi müdahale gerektiren masrafları yüzde 100’e kadar teminat altına alıyor. Yaralanma veya ani hastalık nedeniyle sigortalının nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil ve vefat eden sigortalının naklini de ana teminat olarak sunuyor. Ayrıca bu sigorta asistans hizmetleri, seyahat esnasında meydana gelebilecek bagaj kaybı, bagajın zarar görmesi, yurtdışında yatışın gerçekleşmesi halinde refakatçinin ulaşım ve konaklama giderleri gibi birçok ek teminatı da kapsıyor.

Yurt Dışı Eğitim Sağlık Sigortası uzun veya kısa dönemli alternatifli paketlerleöğrencilerin yurtdışı eğitim süresi içindeki acil hastalık ve kaza sonucu ortaya çıkabilecek sağlık risklerini güvence altına alıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler