1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Aksigorta'dan 'Kolay Sağlık Sigortası' ürünü

Aksigorta'dan 'Kolay Sağlık Sigortası' ürünü

Aksigorta, Kolay Sağlık Sigortası'nı 0-45 yaş aralığındaki herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkes yaş ve cinsiyet farketmeksizin sabit primle yaptırabilecek

Aksigorta'dan 'Kolay Sağlık Sigortası' ürünü

Aksigorta, özel sağlık sigortası ile yeni tanışacak kişiler için, uygun fiyata özel hastanelerden sağlık hizmeti alma olanağı sunuyor.

Aksigorta, Kolay Sağlık Sigortası'nı 0-45 yaş aralığındaki herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkes yaş ve cinsiyet farketmeksizin sabit primle yaptırabilecek. Aksigorta Kolay Sağlık Sigortası; hastanede yatılan süre boyunca ameliyat, yatak, yemek ve refakatçi, yoğun bakım, ilaç, tıbbi malzeme, kemoterapi – radyoterapi, anjiyografi ve diyaliz hizmetlerini 50.000 TL’ye kadar (%10 sigortalı katılım paylı) karşılıyor. Ürüne küçük tıbbi müdahaleler ve ambulansla acil ulaşım hizmetleri de dahil.

Herhangi bir sebeple Kolay Sağlık Sigortası’nın kullanılmadığı ve poliçe kapsamında olan operasyonlar sonradan doktor raporu ile belgelendiği durumda 5.000 TL’ye kadar nakit ödeme de alınabiliyor.

Ürün ile birlikte, anlaşmalı kurumlarda ücretsiz check-up, yılda bir kez mamografi/meme USG ve kontrol PSA Testi işlemleri de Aksigorta tarafından hediye ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler