Biz Kimiz?

 

logo-002.png

BİZ KİMİZ

 

Gelişen teknolojiye uyum sağlamaya çalışan ve kabuk değiştiren sektörler, savaşların gölgesinde yapılan ticaretler, her geçen gün değişen ve sağlığımızı hatta hayatımızı riske eden hastalıklar, değeri artan ve kaybettiğimizde yerine koymakta zorlanabileceğimiz varlıklar... Yeni dünya düzeninde en çarpıcı başlıklar bunlar.

Sağlığımız ve hatta hayatımız söz konusu olduğunda,

Yüksek yatırımlarla, donanımlarla geliştirdiğimiz işimiz söz konusu olduğunda,

Yılların emeği maddi varlıklarımız, evimiz otomobilimiz söz konusu olduğunda...

Akla ilk sigorta geliyor ve sigortayı vazgeçilmez kılıyor.

İşte bu yüzden sektördeki her gelişme önemli. Şirketlerin stratejileri, müşterileri için hazırladıkları yeni ürünler, sağladıkları avantajlar ve rekabet... Hepsini sigortabulten.com sitesinde bulmanız mümkün.

SİGORTA BÜLTEN 2015 yılında SİGORTADETAY.COM ismiyle yayın hayatına başladı. Haziran 2022’de site yenilendi ve ismi değişti. Daha modern bir görünüme kavuşurken, daha akılda kalıcı bir isim olan SİGORTA BÜLTEN ismini aldı.

 

SİGORTA BÜLTEN’DE NELER VAR?

SİGORTA BÜLTEN sigorta müşterileri için sektördeki tüm gelişmeleri hızla ilgililere ulaştırmayı amaçlıyor. Bunu yaparken site misafirleri ve sektörde faaliyet gösteren herkesin ilgisini çekecek güncel haberlere de yer vermeyi unutmuyor. Çağın vazgeçilmezi teknoloji haberlerinden, gündemden notlara, life stlye haberlerden iş dünyasından en son gelişmelere ilgi çekecek pek çok haberi sitede bulmak mümkün. Fakat altını çizelim her gün aktarılan yüzlerce haber, SİGORTA BÜLTEN’in deneyimli editörlerinin elemesinden geçerek, site misafirlerini haber enflasyonuyla boğmadan aktarılıyor.

SİGORTA BÜLTEN elbette geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Fakat bunu yaparken öncelikli amacı ne olursa olsun “tıklanmak” değil. İşte bu yüzden benzer portallardan daha farklı ve daha kaliteli bir içeriğe sahip.

 

SİGORTA BÜLTEN’İ KİMLER HAZIRLIYOR?

LibertePlus Dijital Yayıncılık’a bağlı yayın yapan diğer sitelerde olduğu gibi SİGORTA BÜLTEN’i de ekonomi basınına yıllarını vermiş, sektörde ekonomi dergi ve gazetelerinin kuruluşlarında yer alarak yöneticiliklerini yapmış deneyimli isimler hazırlıyor.


E-Posta: [email protected]
Adres: LibertePlus Digital Yayıncılık Ltd. - Yeşilpınar Mahalle Girne Cadde No:86/14 Eyüpsultan/İstanbul

 

LibertePlus Dijital Yayıncılık Ltd. Şti. bağlı olarak yayın yapan bir haber sitesidir. sigortabulten.com'daki dış linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur