1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Aksigorta'dan sokak hayvanlarına 'Pati Sigortası'

Aksigorta'dan sokak hayvanlarına 'Pati Sigortası'

Aksigorta, 4 – 11 Nisan arasında sokak hayvanı sahiplenerek bunu belgeleyen tüm hayvan dostlarına Pati Sigortası hediye ediyor

Aksigorta'dan sokak hayvanlarına 'Pati Sigortası'

Sayılarının 600 milyona ulaştığı tahmin edilen sokak hayvanlarının durumuna dikkat çekmek üzere her yıl 4 Nisan, Dünya Sokak Hayvanları Günü olarak kutlanıyor. Aksigorta, 4 – 11 Nisan arasında sokak hayvanı sahiplenerek bunu belgeleyen tüm hayvan dostlarına Pati Sigortası hediye ediyor.

 Aksigorta, 4 – 11 Nisan 2019 arasında, belediye barınaklarından bir hayvanı sahiplenerek, [email protected] adresine ‘Hayvan Sahiplendirme Sözleşmesi’ni beyan eden herkese Pati Sigortası’nı hediye ediyor.

Pati Sigortası trafik kazasından kalp krizine dek pek çok riski kapsıyor

Aksigorta Pati sigortası ile trafik kazası, yüksekten düşme, başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşacak göz sorunları, yanık, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma veya batması, böcek ısırması, ısı çarpması, boğulma tehlikesi gibi durumlarda gereken acil tedavi masrafları sigorta kapsamında bulunuyor. Poliçe kapsamında anlaşmalı veterinerlerde yılda 1 kez ücretsiz muayene ile birlikte tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği hizmetleri yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler