1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AvivaSA “Sporun 10 Yılı” belgeselini yayımladı

AvivaSA “Sporun 10 Yılı” belgeselini yayımladı

AvivaSA’nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği “Türkiye’nin ve Dünyanın 10 Yılı” video serisinin 4. bölümü olan “Sporun 10 Yılı” yayımlandı. 

AvivaSA “Sporun 10 Yılı” belgeselini yayımladı

AvivaSA’nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği “Türkiye’nin ve Dünyanın 10 Yılı” video serisinin 4. bölümü olan “Sporun 10 Yılı” yayımlandı. 

Spor yazarı Caner Eler ve serbest dalış rekortmeni ve sualtı hokeyi oyuncusu Şahika Ercümen olmak üzere; birbirinden değerli konukların röportajları ile zenginleşen çalışma, geçen 10 yılda sporda tanık olduğumuz gelişmelere ve başarılara yer veriyor. 
Yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce’nin sunduğu video, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV’den izlenebilecek. Dijital iletişim projesi, “AvivaSA’nın 10 Yılı” ile noktalanacak.

Spor Sadece Futbol Değil; Türkiye’de Geleceğin Şampiyonları Yetişiyor…

Sporun 10 yılı video içeriğinde, futbolun yanı sıra, curlingten, yüzmeye; tenisten, golfe; tekerlekli basketboldan, buz patenine, kayaktan, motor sporlarına kadar birçok branştaki dünya şampiyonluklarımız anımsatılarak, Türkiye’de geleceğin şampiyonlarının yetiştiğine dikkat çekiliyor.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, dijitalleşme, müzik, sinema ve sporun, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları olduğunu belirterek; “AvivaSA olarak biz de, 10. yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlatarak kutlamak istedik. İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum. Yeni marka konumlandırmamızın mottosunun, ‘Yarın Şimdiden Güzel’ olması da bununla ilgili. ” dedi.

Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar-belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce’nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan dijital iletişim projesi, “AvivaSA’nın 10 Yılı” ile noktalanacak.

 

Önceki ve Sonraki Haberler