1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Generali Sigorta acenteleri Güney Fransa'da buluştu

Generali Sigorta acenteleri Güney Fransa'da buluştu

2017 yılında düzenlenen seyahat kampanyasında yüksek başarı sağlayan 72 Generali Sigorta acentesi Güney Fransa’nın Cote d’Azur Bölgesin'de buluştu

Generali Sigorta acenteleri  Güney Fransa'da buluştu

2017 yılında düzenlenen seyahat kampanyasında yüksek başarı sağlayan 72 Generali Sigorta acentesi Güney Fransa’nın Cote d’Azur Bölgesin'de buluştu.

2017 yıl sonunda gerçekleştirilen “Güney Fransa” seyahat kampanyasını kazanan Generali acenteleri, 09-12 Mart 2018 tarihleri arasında Güney Fransa’nın Cote d’Azur bölgesinde Generali yönetimiyle bir araya geldi. Dağıtım kanallarının merkezine acentelerini alan Generali Sigorta'nın Genel Müdürü Maurizio Pescarini ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gece 4 gün süren buluşmaya 72 acente katıldı.

Gezi hakkında bilgi veren ve 2018'de daha güçlü ve heyecan dolu kampanyalar gerçekleştireceklerini belirten Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan: “Generali Sigorta olarak acentelerimizle bu zamana kadar sürdürdüğümüz işbirliğinde karşılıklı başarıyı birinci öncelik olarak hedefledik. Bu süreçte pek çok önemli kampanyayı hayata geçirdik. Bu kampanyalarla acentelerimize motivasyon sağlayabilecek fırsatlar sunduk. 2018 yılına hızlı giriş yaptığımız seyahat kampanyamızda önceliğimiz acentelerimize bilmedikleri bir deneyim yaşatmak oldu. Önümüzdeki dönemde de sıradışı kampanyalara devam ederek tüm acentelerimizle bir arada olmayı ve onlara unutulmaz seyahatler yaşatmayı umuyoruz.” dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler