1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Groupama, acenteleri ile bir araya geldi

Groupama, acenteleri ile bir araya geldi

Groupama, acenteleri ile bir araya geldiği vizyon toplantısında projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Groupama, acenteleri ile bir araya geldi

Groupama, acenteleri ile bir araya geldiği vizyon toplantısında projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Groupama, acenteleri ile 13 Nisan tarihinde Marriott Hotel Asia’da bir araya geldi. “Bugün, Yarın ve Daima” konsepti ile gerçekleştirilen toplantıda, Groupama’nın 2017 değerlendirmesi yapılarak 2018 yılı hedefleri paylaşıldı.

‘Acentelerimiz ile birlikte üretmek ve büyümek istiyoruz’ mesajını veren Groupama Genel Müdürü Francis Desmazes gerçekleştirdiği konuşmada; “2018 yılına çok iyi başladık. Acentelerimiz ve diğer iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz yakın ve güçlü bağlar sayesinde kârlı büyüme planımızı gerçekleştireceğimize eminim. Ortak ve daimi hedefimiz ise müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.” dedi.

Acenteleri daha iyi anlamak, onların sorularına en doğru şekilde cevap vermek adına üst yönetim dahil çok daha sık sahaya indiklerini belirten Groupama’nın satıştan sorumluGenel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay; ‘Sizden gelen talepler doğrultusunda süreçlerimizi sadeleştirmeye çalışıyoruz ve yakında hayata geçecek olan yeni bilgi sistem altyapımızı siz acentelerimizin hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlıyoruz. Son 6 ay içerisinde siz değerli acentelerimizin katılımı ile çok sayıda çalıştay ve toplantı yaptık. Sizden aldığımız geri bildirimler bizim için çok kıymetli. Birbirimize duyduğumuz güven sayesinde birlikte kazanmaya, birlikte büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

Ardından söz alan Pazarlama ve Kurumsal İletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Frederique Tayar, inovasyon ve dijitalleşme çerçevesinde, yakında lanse edilecek olan Groupama’nın sağlık branşındaki yeni uygulaması ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Sunumların ardından sahneye çıkan Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş sunumunun ilk bölümünde dünya ve Türkiye ekonomisinin karşılaştırmalı analizini yaptı.Sunumun ikinci kısmında teknolojinin geldiği nokta hakkına bilgiler veren Demirtaş, yapay zekanın hayatımıza nasıl yön vereceği ile ilgili çarpıcı örnekler paylaştı.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler