1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Groupama Sigorta'nın başarılı acenteleri Paris gezisinde buluştu

Groupama Sigorta'nın başarılı acenteleri Paris gezisinde buluştu

Groupama, düzenlediği Yaz Kampanyası’nda başarılı olan acentelerini Euro 2020 heyecanını yaşamak üzere Paris gezisiyle ödüllendirdi.

Groupama Sigorta'nın başarılı acenteleri Paris gezisinde buluştu

Groupama, düzenlediği Yaz Kampanyası’nda başarılı olan acentelerini Euro 2020 heyecanını yaşamak üzere Paris gezisiyle ödüllendirdi. Groupama Group Genel Merkezi ziyaretlerinin ardından Stade de France’ta Fransa-Türkiye karşılaşmasını da izleyen Groupama Sigorta acenteleri üç gün boyunca Paris turu yaptı.

Groupama Sigorta, başarılı acenteleriyle kampanya gezilerine bir yenisini daha ekledi. Yıl içerisinde kasko, konut, sağlık, ticari ve trafik branşlarında düzenlediği Yaz Kampanyasıyla büyüme kriterlerine göre üretim artışı gösteren Groupama acenteleri, Paris gezisiyle ödüllendirildi. Başarılı iş sonuçlarıyla kampanya hedeflerini gerçekleştiren acenteler, performanslarının karşılığı olarak üç günlük Paris turu ve Euro 2020 heyecanı yaşadı.

12-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenen geziye gruplarında en başarılı 20 Groupama acentesi katıldı. Groupama Sigorta Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay’ın da acentelerle birlikte olduğu gezide Eyfel Kulesi, Notre-Dame, Pont Neuf, Louvre Müzesi, Palais Royal Bahçeleri gibi Paris’in en meşhur noktaları ziyaret edildi. Groupama acenteleri gezinin son gününde Groupama Uluslararası İştirakler CEO’su Olivier Pequeux eşliğinde Groupama Group Genel Müdürlük binasında bir araya geldi. Ziyaretlerinin ardından State de France’ta Euro 2020 elemeleri kapsamında Milli Takımımızı Fransa karşısındaki heyecan veren mücadelesinde destekledi.

Acenteler, dolu dolu geçen üç günün ardından Paris’ten unutulmaz anılarla döndü. Motive edici kampanyalarını sürdüren Groupama, başarılı acenteleriyle yeni yerler keşfetmeye devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler