1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. MAPFRE, merkez ofisinin açılışını kutladı

MAPFRE, merkez ofisinin açılışını kutladı

MAPFRE Sigorta, İstanbul Şişli’deki Torun Center’da bulunan merkez ofisinin açılış davetini gerçekleştirdi.

MAPFRE, merkez ofisinin açılışını kutladı

MAPFRE Sigorta, İstanbul Şişli’deki Torun Center’da bulunan ve LEED Gold yeşil ofis sertifikasına sahip yeni merkez ofisinin açılışını İspanya Ankara Büyükelçisi Rafael Mendívil Peydro, İspanya İstanbul Başkonsolosu Carlos Díaz Valcárcel ve seçkin davetlilerin katıldığı bir törenle kutladı. 10 bin metrekarelik alana sahip ve 550 kişinin görev aldığı MAPFRE Sigorta Türkiye Merkez Ofisi, davetlilerin büyük beğenisini topladı. MAPFRE Sigorta’nın yaklaşık 67 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği merkez ofisi, İstanbul’un en iyi tasarlanmış ve en verimli ofisleri arasında yer alıyor.

Açılışta konuşan MAPFRE Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Kavi, “Dünyada 49 ülkede 37 bin çalışanıyla hizmet veren MAPFRE Sigorta olarak 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye sigorta sektöründe 2007 yılında 10.sırada yer alırken bugün 4.sıraya yükselmenin gururunu yaşıyoruz. Temmuz ayı itibariyle Torun Center’daki yeni binamızda hizmet vermeye başladık. 10 katlı ofisimizdeki her türlü teknik ve teknolojik altyapı sayesinde tüm dünyadaki MAPFRE’lerle sürekli iletişim halindeyiz. Türk ekonomisine katkı sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

MAPFRE Sigorta Genel Müdürü (CEO) ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alfredo Muñoz ise şunları söyledi: “MAPFRE Sigorta olarak Türkiye pazarına girdiğimiz ilk günden beri önemli başarılara imza atıyoruz. Yeni merkez ofisimizi genç ve yüksek motivasyonla çalışan ekibimiz ve paydaşlarımız için daha sağlıklı ve verimli çalışma ortamı yaratmak üzere hayata geçirdik. 10 katlı merkez ofisimizin tasarımı ve inşaatı sırasında geliştirilen çözümlerle LEED sertifikası almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sürdürülebilirliği temel prensip edinmiş bir şirket olarak bu, bizim için gurur kaynağı.”

“Teknik karlılığa odaklandık”

MAPFRE Sigorta’nın Türkiye pazarına girdiği ilk günden beri önemli başarılara imza attığını da hatırlatan Alfredo Muñoz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu yılın şirketimizin en başarılı yıllarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Teknik karlılığa odaklandık ve bu karlılığın hissedarlarımız ile paydaşlarımıza etkisi, geri dönüşleri de öncelik verdiğimiz konular arasında yer aldı. Sunduğumuz tüm hizmetlerde odağımıza müşterilerimizi alıyor, Türk sigorta sektöründe fark yaratan, güvenilir ürün ve hizmetler sunuyoruz. Önümüzdeki günlerde tüm süreçlerimizin dijitalizasyonu sağlayarak operasyonel mükemmeliyete ulaşmayı, pazar payımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Türk sigorta sektörünün dijital dönüşümünde acentelerimizle birlikte en önde yer alacağız.”

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler