1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. NN Hayat ve Emeklilik, Kars'ta acenteleriyle buluştu

NN Hayat ve Emeklilik, Kars'ta acenteleriyle buluştu

NN Hayat ve Emeklilik’in üçer aylık dönemlerde gerçekleştirdiği acenteler toplantısının bu yılki ikinci ayağı, Türkiye’nin en doğu ili Kars’ta yapıldı

NN Hayat ve Emeklilik, Kars'ta acenteleriyle buluştu

NN Hayat ve Emeklilik’in üçer aylık dönemlerde gerçekleştirdiği acenteler toplantısının bu yılki ikinci ayağı, Türkiye’nin en doğu ili Kars’ta yapıldı. 6-7 Temmuz tarihlerinde Katerina Sarayı’nda gerçekleşen ve ‘Acente Konseyi’ adı verilen toplantıya 16 acente temsilcisi katıldı. 2018 yılının ilk yarısının değerlendirildiği toplantıda Acenteler Satış Müdürü Özcan Köseoğlu, 6 aylık değerlendirmenin ardından 2018 yılının kalanında düzenlenecek kampanyalarla ilgili de bilgi verdi ve acentelerin görüşlerini aldı.

NN Hayat ve Emeklilik Müşteri Deneyimi ve Analitiği Müdürü Banu Keskin, mevcut ve yeni müşterilere; BES’e dahil olma amaçlarını tanımlama ve ileride ulaşacakları birikime dair similasyon yapma imkanı veren kişiselleştirilmiş uygulama Hedefmatik’i anlattı.

Ayrıca toplantıda Hukuk Müdürü Özge Yurdal tarafından özellikle sektörümüzde önemli yükümlülükler getiren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve acente sahiplerine getirdiği sorumluluk ile mevzuatın verdiği haklara ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Acenteler, toplantıların ardından Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü gibi Kars’ın turistik mekânlarını da gezdi.

Önceki ve Sonraki Haberler