1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Sigorta Cini 5. yılını kutluyor

Sigorta Cini 5. yılını kutluyor

2013 yılında kurulan Sigorta Cini, 4 il ve 34 mağazasında 200’e yakın çalışanıyla 5 yılı geride bıraktı

Sigorta Cini 5. yılını kutluyor

2013 yılında kurulan Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, 4 il ve 34 mağazasında 200’e yakın çalışanıyla 5 yılı geride bıraktı.

Sigorta sektöründe hizmet veren şirketlerin yüzde  70’ini müşteriyle aynı çatı altında buluşturan Sigorta Cini, bugün AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, Doğa Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Quick Sigorta, Güneş Sigorta, Koru Sigorta, Unico Sigorta, Orient Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Türk Nippon Sigorta ve Ray Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik’in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuyor.

Türkiye genelinde 14 ilde 34 mağazada 200’e yakın çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı; “Mağazalarımız, internet sitemiz ve çağrı merkezimizle müşteri odaklı hizmet anlayışına büyük önem veriyoruz. Sigorta yaptırmak isteyenler mağazalarımıza gelerek uzman danışmanlarımızdan karşılaştırmalı teklif alabildiği gibi web sitemizden ve çağrı merkezlerimizden de gerekli bilgilere ulaşabiliyor. Müşterilerimize 3 kanaldan özel hizmet sunuyoruz” dedi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler