1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Tamoniki'den Gulf Sigorta'yla işbirliği

Tamoniki'den Gulf Sigorta'yla işbirliği

Fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki.com iş ortaklarına Gulf Sigorta'yı da ekledi.

Tamoniki'den Gulf Sigorta'yla işbirliği

Aracına kasko yaptırmak isteyenlerle anlaşmalı sigorta şirketlerini bir araya getiren fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki.com, işbirliği yaptığı sigorta şirketlerine Gulf Sigorta’yı da ekledi.

Sektörün dijitalleşmesinde önemli adım

Gulf Sigorta ile gerçekleştirdikleri işbirliğine yönelik açıklama yapan Tamoniki.com CEO’su Elif Aksoy Yenidünya, Gulf Sigorta çözümlerinin de Tamoniki.com üzerinden sunulmaya başlamasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yenidünya, “Sektörün en beğenilen sigorta firmalarından biri olan Gulf Sigorta ile yağtığımız işbirliğiyle hem kullanıcılarımıza sunmakta olduğumuz sigorta seçeneklerini artırmış, hem de sektörümüzün dijitalleşmesine yönelik vizyonumuzda önemli bir adım daha atmış olduk. Önümüzdeki dönemde yepyeni, farklı markaları da Tamoniki.com çatısı altında göreceksiniz. Bu yöndeki çalışmalarımız hızla devam ediyor” dedi.

Gulf Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Sevinç ise, yepyeni bir dağıtım kanalı üzerinden müşterilerine ulaşacak olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sevinç, “Gulf Sigorta olarak, kasko sigortasında geniş bir teminat yelpazesi sunarak, araç sahiplerini gözeten çözüm odaklı bir yaklaşım sürdürüyoruz. Gulf Sigorta, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu güçlü bir yapıya sahip. Tamoniki.com ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile müşteri memnuniyetimizi daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler