1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Akbank'tan online "Seyahat Sağlık Sigortası"

Akbank'tan online "Seyahat Sağlık Sigortası"

Tatilde yurt dışına çıkmayı planlayan Akbank müşterileri Akbank Direkt Mobil üzerinden “Seyahat Sağlık Sigortası” alabilecekler.

Akbank'tan online "Seyahat Sağlık Sigortası"

Tatilde yurt dışına çıkmayı planlayan Akbank müşterileri Akbank Direkt Mobil üzerinden “Seyahat Sağlık Sigortası” alabilecekler.

Yaklaşan bayram tatili öncesinde yurt dışına çıkacak müşterilerine “Seyahat Sağlık Sigortası” yaptırmalarının önemli olduğunu hatırlatan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, Akbank müşterilerinin, Akbank Direkt İnternet’in yanı sıra artık Akbank Direkt Mobil’den de sunmaya başladıkları Seyahat Sağlık Sigortası’nı saniyeler içinde online olarak satın alabileceklerinin altını çizdi ve ekledi: “Değişen müşteri davranışları, dijitalleşme, gelişen teknolojiler her alanda olduğu gibi Bankasürans alanında da değişim gerektiriyor. Biz banka olarak bir dönüşüm yolculuğu içindeyiz ve bankasüransın buna tam entegrasyonunu öncelik olarak görüyoruz”

“Yurt dışı seyahatlerinde kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alabiliyorlar”

Akbank müşterileri, Akbank Direkt Internet’ten ve Akbank Direkt Mobil’den hızlıca satın alınabilen Seyahat Sağlık Sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alabiliyorlar. Ürün kapsamında yurt dışı seyahatlerinde hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi yardım masrafları poliçede belirtilen limitler dahilinde karşılanıyor.

“Yurt dışı seyahatlerinde acil sağlık harcamaları açısından önemli bir güvence”

Bu yıl içinde Akbank Direkt Mobil’den sunulacak yeni ürünlerin de geleceğini ve bu yönde çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Arif İsfendiyaroğlu, Seyahat Sağlık Sigortası için de önemli bir noktayı hatırlatıyor: "Seyahat Sağlık Sigortası yalnızca vize alınırken mecburen yaptırılması gereken bir sigorta olarak algılanıyor; ancak Seyahat Sağlık Sigortası, bunun da ötesinde yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek acil sağlık harcamaları açısından önemli bir güvence. Dolayısıyla yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek olası risklerde mağduriyet yaşamamak için müşterilerimize mutlaka sigorta yaptırmalarını öneriyoruz”

 

Önceki ve Sonraki Haberler