1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Aksigorta, Adanalı acenteleriyle buluştu

Aksigorta, Adanalı acenteleriyle buluştu

Aksigorta üst yönetiminin katılımıyla gerçekleşen 'Bambaşka Acenteler Kulübü' buluşmasında, Aksigorta acentelerinin verimliliği ve gelişiminin daha da artırılması için neler yapılabileceği, acentelerle birlikte değerlendirildi

Aksigorta, Adanalı acenteleriyle buluştu

Aksigorta’nın sahaya daha yakın olma hedefi ile bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Bambaşka Acenteler Kulübü buluşmaları devam ediyor. Bu buluşmalar kapsamında geçtiğimiz yıl acente sayısını %26 artırdığı Çukurova ve İç Anadolu bölgesinde bulunan acenteleriyle Adana’da bir araya gelen Aksigorta, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Adana’da gerçekleşen Bambaşka Acenteler Kulübü Buluşmasına Sabancı Holding Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer, Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, Bireysel Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran ve Acente Kanalı Grup Müdürü Boğaç Yurt’un yanı sıra çok sayıda acente yetkilisi katıldı.

Çukurova ve İç Anadolu buluşması kapsamında değerlendirmede bulunan Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, bu toplantıları düzenli olarak yaptıklarını ve acenteleri dinleyerek sahaya daha yakın olduklarını ifade etti. Gülen, “Bizim sahadaki en büyük gücümüz olan acentelerimiz için 2018 bambaşka değişimlerin yaşandığı bir yıl oldu. Değişim planımızı; ‘Gelirleri Artırmak’, ‘Verimliliği Artırmak’, ‘Teknolojik Yatırım’, ‘İyi Müşteri İçin Tek Olmak’, ‘Saha İle İç İçe Olmak’, ‘Eğitim ve Gelişim’ olmak üzere 6 temel değerde yoğunlaştırdık. Bu değişimi acentelerimizle kurduğumuz güçlü diyalog sayesinde sahaya yansıtmayı sürdürüyoruz. Bunun bir yansıması olarak Acente Kanalı Pazar payımız geçen yıl 7.2’ye yükseldi ve bu yıl ilk 3 ayda pazar payımızı 8.1’e çıkardık. Büyürken aynı zamanda karlılığımızı da artırmayı başardık. Aynı şekilde verimlilikte ve finansal gelirlerde de rakiplerimizden daha iyi sonuçlar elde ettik. Hedefimiz acentelerimizin de katkısıyla 2019’da bunun çok daha iyisini başarmak. Biz acentelerimizin her zaman yanındayız.2019’da da yeni yapımız ile birlikte acentelerimizi dâhil ettiğimiz Bambaşka Acenteler Kulübümüz ile sözünü ettiğim 6 başlık altında acentelerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz” dedi.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler