1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Allianz, Türkiye'nin en beğenilen sigorta şirketi

Allianz, Türkiye'nin en beğenilen sigorta şirketi

Capital dergisinin "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında Türkiye sigorta sektörünün en beğenilen şirketi Allianz oldu

Allianz, Türkiye'nin en beğenilen sigorta şirketi

Capital dergisinin "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında Türkiye sigorta sektörünün en beğenilen şirketi Allianz oldu.

Şirketin konuyla ilgili yaptığı açıklamada bu yıl 17'ncisi düzenlenen yarışma kapsamında Allianz, üst üste üçüncü defa "En Beğenilen Sigorta Şirketi" olduğu belirtildi.

Allianz Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Aylin Somersan-Coqui yapılan açıklamada son 3 yıldır arka arkaya "En Beğenilen Sigorta Şirketi" seçilmekten onur duyduklarını belirterek, şunları söyledi: 

"Allianz olarak bu ve benzeri araştırmaların tüm sektörler ve şirketler için yol gösterici olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bu tür araştırmaları en az finansal sonuçlarımız kadar önemli buluyorum. En beğenilen sigorta şirketi olmayı, müşterilerimiz için en iyiyi yapma arzumuza borçluyuz. Sektörümüzün ilk sürdürülebilirlik modelini açıklayan şirket olarak, en beğenilen şirket olma yolunda da sürdürülebilirliği hedefliyoruz. Bu unvan, bizi yeni nesil sigortacılığın öncüsü olma hedefimize daha da yaklaştırıyor. Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve oy verenlere teşekkür ediyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler