1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası şubeleriyle buluştu

Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası şubeleriyle buluştu

Anadolu Hayat Emeklilik, her yıl düzenlediği ve Türkiye İş Bankası’nın başarılı şubeleri ile bir araya geldiği geleneksel buluşmayı bu sene 20-22 Nisan tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel’de gerçekleştirdi.

Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası şubeleriyle buluştu

Anadolu Hayat Emeklilik, her yıl düzenlediği ve Türkiye İş Bankası’nın başarılı şubeleri ile bir araya geldiği geleneksel buluşmayı bu sene 20-22 Nisan tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Türkiye İş Bankası Başarılı Şubeler Buluşması’na Anadolu Hayat Emeklilik ve Türkiye İş Bankası’nın üst yönetimi ile başarılı şube müdürleri katıldı.

Açılış kokteylinde konuşma yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, Anadolu Hayat Emeklilik’in sektördeki başarısının ardında İş Bankası şubelerinin çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Sektörü ve şirketin performansını da değerlendiren Erkan, “2017 yılı bizim için başarılı bir yıldı. Sektördeki öncü rolümüzü pekiştirmeye devam ediyoruz. Anadolu Hayat Emeklilik dengeli ve kârlı büyümesini sürdürerek bireysel emeklilik sektöründe bugün itibarıyla 1 milyon 145 bin katılımcı sayısına ve devlet katkısı dâhil 15,3 milyar TL fon büyüklüğüne ulaşmış durumda. Hayat sigortası tarafında ise Mart sonu itibarıyla 151 milyon TL prim üretimi gerçekleştirdik. Bu başarılarda İş Bankası şubelerinin çok büyük katkısı var. İnanıyorum ki bu yılı da güzel sonuçlarla tamamlayacağız” dedi.

Etkinlik kapsamında üstün performans gösteren İş Bankası şube müdürleri, bölge müdür yardımcıları ve bölge müdürlerine çeşitli kategorilerde kazandıkları ödüller takdim edildi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler