1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Sigorta’dan 'Sağlığım Cepte' mobil uygulaması

Anadolu Sigorta’dan 'Sağlığım Cepte' mobil uygulaması

Anadolu Sigorta, ‘Sağlığım Cepte’ mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Anadolu Sigorta’dan 'Sağlığım Cepte' mobil uygulaması

Anadolu Sigorta, yeni hayata geçirdiği mobil uygulaması ‘Sağlığım Cepte©’ ile sigortalılarının sağlık durumlarıyla ve sağlık poliçeleriyle ilgili her türlü veri, belge ve hizmete kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyor.

Anadolu Sigorta, yeni hayata geçirdiği mobil uygulaması ‘Sağlığım Cepte’ ile sigortalılarının sağlık durumlarıyla ve sağlık poliçeleriyle ilgili her türlü veri, belge ve hizmete kolaylıkla ulaşabilmelerine olanak sağlayacak.

Anadolu Sigorta olarak, yepyeni ürünler ve uygulamalar ile müşterilerine inovatif çözümler sunduklarını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, 'Sağlığım Cepte' ile sağlık poliçesi görüntüleme, sağlık verilerini ve limitleri takip etme, raporlara, reçetelere ve laboratuvar sonuçlarına ulaşabilme gibi sağlık işlemlerinin tek bir mobil uygulama altında kolaylıkla gerçekleştirilebilmesini sağladıklarını belirtti.

'Sağlığım Cepte' ile sigortalılarına toplam teminat, ödeme payı, kalan teminat limiti, sigorta geçmişine dair dokümanları görüntüleme, doktor raporu, reçete vb. yeni doküman ekleme ve anlık provizyon takibi gibi işlemlerini rahatlıkla yapabilme olanağı yarattıklarını belirten Sönmez, ayrıca daha sağlıklı bir yaşam için adım sayısı, tansiyon, şeker bilgilerini detaylı grafikler ile takip edebilecekleri ve sağlık geçmişlerine tek tıkla ulaşabilecekleri bir ortam sunduklarını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler