1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Sigorta'dan Skoda sahiplerine özel kasko

Anadolu Sigorta'dan Skoda sahiplerine özel kasko

Skoda araç sahipleri için özel geliştirilen “Anadolu Sigorta Skoda Kasko”, tek bir poliçe ile genişletilmiş kasko teminatı ve ek avantajları bir arada sunuyor

Anadolu Sigorta'dan Skoda sahiplerine özel kasko

Skoda araç sahipleri için özel geliştirilen “Anadolu Sigorta Skoda Kasko”, tek bir poliçe ile genişletilmiş kasko teminatı ve ek avantajları bir arada sunuyor.

Skoda Kasko sigortası ile araç sahiplerine özel avantajlar sağlayan Anadolu Sigorta, poliçe sahiplerinin araçları için ihtiyaç duyduğu tüm teminatları bir arada sunarken, isteğe göre ek teminatlarla da kapsamı genişletebiliyor.

Poliçe ile hizmetlerini yetkili servislerinden almak isteyen Skoda sahipleri, 7 gün/24 saat hizmet sağlayan markaya özel asistans yardımlarından da yararlanma ayrıcalığına kavuşuyor.

Skodalıların hem araçları hem de bütçeleri güvencede

Anadolu Sigorta’nın bu ürünü ile poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılıyor. Ayrıca araçta meydana gelebilecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı yetkili servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanıyor. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor.

Öte yandan Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Skoda yetkili servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanıyor.

Sigortalılar, hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile hatalı yakıt dolumu sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar da teminat altında bulunuyor.

Anadolu Sigorta’nın Skoda Kasko ile müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de, “sınırsız” ihtiyari mali mesuliyet teminatı. Detaylı bilgiye Anadolu Sigorta web sitesinden ulaşılabilir.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler