1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Sigorta’dan “Yeni Nesil” konut sigorta paketleri

Anadolu Sigorta’dan “Yeni Nesil” konut sigorta paketleri

Anadolu Sigorta, farklı teminat içeriklerine bağlı olarak farklılaştırılmış primlerle satın alınabilen ‘Yeni Nesil Konut Paket Sigorta Poliçesi’ni sigortalıların hizmetine sundu

Anadolu Sigorta’dan “Yeni Nesil” konut sigorta paketleri

Anadolu Sigorta, farklı teminat içeriklerine bağlı olarak farklılaştırılmış primlerle satın alınabilen ‘Yeni Nesil Konut Paket Sigorta Poliçesi’ni sigortalıların hizmetine sundu.

Anadolu Sigorta, Yeni Nesil Konut Paket Sigorta Poliçesini sigortalılarla buluşturdu. Hesaplı, Standart ve Elit olmak üzere 3 ayrı içerikte oluşturulan Yeni Nesil Konut Paket Sigorta Poliçesi,konutlarda karşılaşılabilecek riskleri teminat altına alırken farklı bütçelere göre farklı paket alternatifleri sunuyor.

Bütçe dostu uygun prim beklentisi olan müşteriler için tasarlanan Hesaplı Konut Paketi, düşük prim ile temel ihtiyaçları karşılayan bir poliçeyken, Standart Konut Paketi ortalama prim ile standart ihtiyaçları karşılıyor. Elit Konut Paketi ise zengin içeriğiyle en geniş kapsamlı teminat ve asistans beklentisi olan müşterilerin ihtiyacına yönelik tasarlandı.

Anadolu Sigorta, Yeni Nesil Konut Sigortası paketleri ile sigortalılara birçok asistans hizmetini de sunuyor. 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri iletişim hattı, su, sıhhi ve elektrik tesisat arızalarının tamiri, çilingir ve anahtar işleri, konutta kalanların kurtarılması, dış cephe camlarının değişimi, doktor veya ambulans hizmeti, uzman hemşire veya refakatçi gönderilmesi bu hizmetlerden bazıları. Ayrıca hasar durumunda konut oturulamaz hale geldiğinde veya hırsızlık hasarlarında “Otel Hizmeti”, hasar durumunda konutun güvenliği sağlanıncaya kadar “Güvenlik Şirketi” temini, evde meydana gelen bir hasar nedeniyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması, birinci derece aile üyesinin ölümü veya ciddi hastalığı sonrası meydana gelen seyahat masraflarının karşılanması, hastanede yatma durumunda yardım, profesyonel ev hizmetleri organizasyonu, bilgi ve organizasyon servisi gibi birçok hizmet de Anadolu Sigorta Yeni Nesil Konut Paket Poliçesi sahiplerine sunulan ayrıcalıklardan. Taşınma öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulabilecek montaj işlemleri için MiniFIX Hizmeti, Acil Sağlık Hizmeti, Konut Mini Onarım Hizmeti, Halı Yıkama ve İndirimli Kuru Temizleme, Kombi/Klima Bakımı ve Petek Temizliği de diğer önemli asistans hizmetleri arasında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler