1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Sigorta'nın yeni reklam kampanyası başladı

Anadolu Sigorta'nın yeni reklam kampanyası başladı

Anadolu Sigorta yeni reklam kampanyasının filmlerini izleyenlerin beğenisine sundu.

Anadolu Sigorta'nın yeni reklam kampanyası başladı

Anadolu Sigorta yeni reklam kampanyasının filmlerini izleyenlerin beğenisine sundu. İki hafta arayla yayına giren filmlerin ilkinde 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı hizmeti, ikincisinde ise Anadolu Sigorta’nın mobil aplikasyonu Sigortam Cepte’de tek tuşla çekici hizmeti vurgulanıyor. Filmlerde beklenmedik bir durumla karşılaşan iki Anadolu Sigortalı’nın hikayesi eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

“Ufacık bir kaza yaparsınız tüm mahalle bir anda başınıza toplanır. Bazen de bir hapşırırsınız herkes sağlığınızla ilgili konuşmaya başlar. İşte böyle durumlarda sizi kurtaracak Anadolu Sigorta var” mottosunu içeren filmler, TBWA\Istanbul tarafından hazırlandı.

Dikkat çekici olması için rap tarzında seslendirmeyle çekilen filmlerin ilkinde; işyerinde çalışırken hapşıran ve hasta olduğu için arkadaşlarının serzenişlerine maruz kalan bir ofis çalışanı yer alırken, ikinci filmde ise kaza yapan, olaya tanık olanlar tarafından eleştirilen ve ilk anda ne yapacağını bilemeyen bir sürücü var.

Reklam filmlerinin prodüksiyonunu Filmpark üstlenirken, yönetmen koltuğunda Eralp Vardar yer aldı. İki filmin de taşıyıcı öğesi olan şarkıların bestesi ise Jingle Jackson tarafından yapıldı.

Anadolu Sigorta’nın reklam filminde vurguladığı Sigortam Cepte uygulamasını kullananlar; güncel poliçe ve ödeme bilgilerine ulaşma, Anadolu Hizmet uygulamalarını talep etme, hasar dosyaları hakkında güncel bilgi alma, ambulans çağırma, talep-şikâyet iletme gibi birçok sayıda işlemi kolaylıkla yapabiliyor.

Reklam kampanyası ile öne çıkan diğer bir uygulama ise sağlık sigortası sahiplerine sunulan 7/24 sağlık danışmanlığı hizmeti. Hizmet kapsamında sigortalılar, Anadolu Sigorta web sitesi üzerinden “7/24 sağlık danışmanlığı” butonuna tıklayıp TC kimlik numarası ile giriş yaparak, canlı ve görüntülü görüşme yapabiliyorlar. Sigortalılar, bu hizmetle birlikte, yarattıkları profillerine diledikleri sağlık dokümanlarını yükleyip, bunları saklayabilme ve sağlık uzmanıyla paylaşabilme imkanına da sahipler.

İşte o reklam filmleri:

 

Önceki ve Sonraki Haberler