1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. AvivaSA’dan “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası”

AvivaSA’dan “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası”

 AvivaSA, "İyi İhtimallerin Sigortası" adıyla tanınan ‘Geri Ödemeli Hayat Sigortası’ ürününe; kapsamlı bir Çocuk Paketi ekleyerek, “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası” adında yeni bir ürün piyasaya sundu

AvivaSA’dan “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası”

 AvivaSA, "İyi İhtimallerin Sigortası" adıyla tanınan ‘Geri Ödemeli Hayat Sigortası’ ürününe; kapsamlı bir Çocuk Paketi ekleyerek, “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası” adında yeni bir ürün piyasaya sundu.

Sektörde bir ilk olarak değerlendirilen ürünün Çocuk Paketi içeriğinde, çocuk sağlığı danışmanlığı, pedagog-psikolog danışmanlığı, eğitim koçluğu, kariyer koçluğu, indirimli sosyal aktiviteler, yurtdışı eğitim, indirimli etüt merkezleri, dil kursları, kırtasiye, yayınevi, yaz-kış kamplarında yüzde 30’a varan indirim gibi hizmetler sunuluyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca hayat sigortası sektörüne, geri ödemeli sigorta olgusunu kazandırdıklarını vurgulayarak; “AvivaSA olarak, böylesi özel bir ürüne kapsamlı hizmet ve avantajlar ekleyerek, yine bir ilke imza attık. Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası ile aileler çocuklarına kesintisiz eğitim imkanı sunarken, eğitim koçluğu, sağlık ve indirimli yurt dışı eğitimi gibi hizmetlerden de yararlanarak çocuklarının güzel yarınlara adım atmalarını sağlayabilecekler. Bu ürün, sigorta süresi boyunca ödediğiniz toplam prim tutarını, poliçe süresi sonunda risk gerçekleşmemiş ise tarafınıza geri ödüyor. Bu sayede ödediğiniz primleri geri alarak size çocuğunuzun eğitimine ek katkı sağlama imkanı sunuyor. Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası ile hayat sigortası farkındalığının da artacağına inanıyoruz.” dedi.

AvivaSA’nın, hem "İyi İhtimallerin Sigortası" (Geri Ödemeli Hayat Sigortası) hem de “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası” ürünleri; poliçede belirtilen sigorta süresi boyunca, vefat veya kaza sonucu vefat gibi riskler gerçekleşmezse, tahsil edilen primlerin tamamının poliçe sahibine geri ödenmesi gibi çok önemli bir özelliğe sahip.

Etiketler : ,
İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler