1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. AvivaSA’dan, “Müziğin 10 Yılı”

AvivaSA’dan, “Müziğin 10 Yılı”

Can Bonomo ve Mehmet Tez’in röportajlarıyla zenginleşen ve serinin ikinci video çalışması olan “Müziğin 10 Yılı” yayımlandı.

AvivaSA’dan, “Müziğin 10 Yılı”

Can Bonomo ve Mehmet Tez’in röportajlarıyla zenginleşen ve serinin ikinci video çalışması olan “Müziğin 10 Yılı” yayımlandı. Geçen 10 yılda müziğin tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veren çalışma, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV’den izlenebilecek.

Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce’nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan video serisi, önümüzdeki aylarda Sinema ve Spor konularıyla devam edecek. Proje, “AvivaSA’nın 10 Yılı” ile noktalanacak.

Yeni marka konumlandırması

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, tüm kurumlar için, 5., 10., 25. ve 50. yılların, özellikle motivasyon açısından çok önemli olduğunu belirterek; “Dijitalleşme, müzik, sinema ve spor, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları. Biz de 10.yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlayarak kutlamak istedik. İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum.” dedi.

İlk bölüm “Dijitalleşmenin 10 yılı” idi

Projenin ilkinde; dünyada ve Türkiye’de bilişim ve teknoloji alanındaki gelişmelerin aktarıldığı “dijitalleşme”konusu ele alınmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler