1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. AvivaSA'dan “Ne izlesem?” projesi

AvivaSA'dan “Ne izlesem?” projesi

AvivaSA, yeni marka konumlandırması “Yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirerek hazırladığı dijital iletişim çalışmalarına bir yenisini ekledi

AvivaSA'dan “Ne izlesem?” projesi

AvivaSA, yeni marka konumlandırması “Yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirerek hazırladığı dijital iletişim çalışmalarına bir yenisini ekledi.

AvivaSA, beyaz yakalı hedef kitlenin son yıllarda artan online dizi izleme eğiliminden ve sosyal medyada paylaştıkları “Acaba ne izlesem?” paylaşımlarından yola çıkarak dijital ajansı Promoqube ile birlikte “Ne İzlesem?” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında, ünlü oyuncu ve sunucu Doğa Rutkay Kamal ile işbirliği yaparak; oyuncunun takipçilerine online dizi önerileri sunduğu dört keyifli video çekti. Doğa Rutkay Kamal’ın Instagram hesabında ve AvivaSA’nın Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşılan “Ne İzlesem?” videolarında, Doğa Rutkay Kamal, komedi, macera, drama ve belgesel gibi farklı türlerden favori dizilerini paylaştı. Haftalık olarak yayınlanan ve her bölümde 3 online dizi önerisinin yer aldığı videolar şimdiye kadar toplamda 9.3 Milyon kişiye erişirken 3 Milyon izlenme elde etti.


Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler