1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Axa Sigorta'dan 8 Mart için özel film

Axa Sigorta'dan 8 Mart için özel film

AXA Sigorta “Görmek için güzel bir gün” diye tanımladığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak #GÖRSÜNLER mesajıyla film hazırladı.

Axa Sigorta'dan 8 Mart için özel film

AXA Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı filmle #GÖRSÜNLER diyerek herkesi kadınların ürettiği değeri fark etmeye çağırıyor. “İnsanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama” misyonuyla kadınlar için hayatlarının her anında güvenebilecekleri bir “destekçi” olmayı hedefleyen AXA; kadınların anne, eş, evlat, işyeri sahibi, çalışan gibi pek çok farklı rolü aynı anda üstlenmelerine rağmen karşılarına çıkan tüm engel ve zorlukları aşarak büyük başarılara imza attıklarına dikkat çekmeyi hedefliyor. AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız filmimizle ürün ve hizmetlerimizle hayatlarını kolaylaştırmak ve destek olmak için çözümler ürettiğimiz kadınların gerçek gücünü göstermeyi hedefledik. Filmde farklı kadın profillerine gerçek hayattaki kimlikleriyle yer verdik” dedi.

Çekimleri 8 kişilik bir ekiple 2 günde tamamlanan filmin yönetmenliğini Gazali Görüryılmaz üstlenirken filmde kullanılan müzik Hey Douglas tarafından hazırlandı. 44 saniyelik tek versiyonla 7 Mart’ta yayına giren kampanya, TV ve radyonun yanı sıra dijital platformlarda da yer alacak.

İşte o film

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler