1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Beşiktaş JK ve Sompo Sigorta işbirliğinde yeni dönem

Beşiktaş JK ve Sompo Sigorta işbirliğinde yeni dönem

Beşiktaş JK, Sompo Sigorta ile iş birliğinde yeni bir döneme başlıyor. İki kurum, Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı özelinde dört yıldır devam eden sponsorluk anlaşmasının yeni sezonda da süreceğini açıkladı

Beşiktaş JK ve Sompo Sigorta işbirliğinde yeni dönem

Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı ve Sompo Sigorta, dört yıldan bu yana devam eden sponsorluk anlaşmasını yenileme kararı aldı. 

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Transfer dönemlerinde sporcularımızla yaptığımız anlaşmaları, -burada imzalar kağıtlara değil kalplere atılır- sloganıyla tanımlıyoruz. Bugün Japonya’nın önemli küresel markalarından Sompo Sigorta ile basketbol kategorisinde yenilediğimiz sponsorluk anlaşması ve tüm marka iş birliklerimizi de aynı şekilde, uzun soluklu yol arkadaşlıkları olarak görüyoruz. Uzun erimli bir dostluk ve güven ilişkisi içinde devam eden, bu anlaşmanın yenilenmesi ve yeni döneme taşınmasında katkıda bulunan tüm yönetici arkadaşlarıma ve Sompo Sigorta’nın kıymetli yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş ise Türkiye’deki yatırımlarını kararlılıkla sürdürdüklerini ve son 10 yılda en hızlı büyümeyi gösterdiklerini, sürekli kâr eden bir kurum olduklarını belirterek; “Sompo Sigorta olarak 132 yıllık tarihimizden aldığımız güç ve tecrübe ile Türkiye finans ve sigorta sektörünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyet göstermenin sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda Türk sporuna yatırım yapmayı da bir sorumluluk olarak görüyoruz. Ülkemizin spor faaliyetlerinde ve basketbolun geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş JK ile olan sponsorluk anlaşmamızı 5. yılda da yenilemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Beşiktaş Sompo Sigorta Basketbol Takımı’nın yeni sezonda da imza atacağı başarıların önemli bir parçası olmaya devam etmekten büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Vodafone Park ve taraftarları her türlü hasar ve kazaya karşı Sompo Sigorta’nın güvencesi altında. Anlaşmamızın yeni döneminin, basketbol takımımız başta olmak üzere Beşiktaş JK’nın tüm takımları için başarı getirmesini diliyorum” açıklamasında bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler