1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Beşiktaş taraftarlarına özel sigorta

Beşiktaş taraftarlarına özel sigorta

Siyah beyazlıların sigorta platformu Beşiktaş Sigortayeri ve Gulf Sigorta güçlerini birleştiriyor ve Beşiktaş taraftarlarına özel hazırladıkları Kartal Yuvam Konut Sigortası ürününü piyasaya sunuyor

Beşiktaş taraftarlarına özel sigorta

Siyah beyazlıların sigorta platformu Beşiktaş Sigortayeri ve Gulf Sigorta güçlerini birleştiriyor ve Beşiktaş taraftarlarına özel hazırladıkları Kartal Yuvam Konut Sigortası ürününü piyasaya sunuyor. 2 Aralık Pazar günü düzenlenen imza protokolüyle hayata geçirilen iş birliği kapsamında sunulan Beşiktaş taraftarları için özel avantajlar içeren konut sigortası ürünü, taraftara güvence ve iyi hizmet sözü veriyor. Beşiktaş taraftarları da satın aldıkları her bir konut poliçesi ile hem yuvalarını teminat altına alıyor hem de kulüplerine destek sağlıyor. Kartal Yuvam Konut Sigortası, Beşiktaş Sigortayeri ve tüm Gulf Sigorta kanalları aracılığıyla satışa sunuluyor.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş taraftarının ihtiyaç duyduğu tüm sigorta ürünlerine Beşiktaş Sigortayeri'nin sunduğu avantajlarla sahip olurken, diğer yandan da kulüplerine destek sağladığını belirtti. Gulf Sigorta’nın siyah beyazlılara özel yeni ürünü“Kartal Yuvam Konut Sigortası” ile hem Beşiktaşlının hem Beşiktaş’ın kazanacak olmasından büyük mutluluk duyduğunu ve 1903 No’lu Kartal Yuvam Konut poliçesini satın alarak ilk desteği kendisinin verdiğini sözlerine ekledi.

Sigortayeri Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi, Sigortayeri ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün güçlerini birleştirerek kurdukları Beşiktaş Sigortayeri ile siyah beyazlı taraftarlara, hayatlarını kolaylaştıran ürünler sunduklarını belirtti. Gulf Sigorta ile yapılan iş birliği sayesinde ise taraftarların Kartal Yuvam Konut Sigortası aldığında, kendileriyle birlikte takımlarının da kazanacağını sözlerine ekledi.

Konuyla ilgili bilgi veren Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu “Her efsanenin bir yuvası, her yuvanın bir kartalı vardır” sloganından yola çıkarak Beşiktaş kulübüne gönül veren milyonlarca taraftara özel teminatlar içeren ve aynı zamanda kulübe destek yaratan Kartal Yuvam Konut Sigortası ürününü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi ürünler ile sigorta sektörüne ve tüketicilere desteklerimiz devam edecek” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler