1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. "Cigna'da Biz"e Stevie Ödülü

"Cigna'da Biz"e Stevie Ödülü

Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ‘Bronz Stevie Ödülü’ne layık görüldü.

"Cigna'da Biz"e Stevie Ödülü

Uluslararası sigorta markası Cigna Global ile QNB Finansbank’ın iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, Stevie Awards tarafından Bronz Stevie ile ödüllendirildi. Cigna, ‘Cigna’da Biz’ isimli iç iletişim programı ile ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

Covid-19 döneminde değişen iş süreçlerine adaptasyon odağında ilk adımları atılan programın çalışanların ihtiyaçlarına yönelik etkinlik ve uygulamaları 4 ana başlık altında ve yıllık takvim planında yürütülüyor. Yanı sıra, program içeriği gündeme dair anlık oluşabilecek güncel konuları da kapsıyor. Ayrıca beden sağlığının yanında ruh sağlığına da olumlu katkılarda bulunmak amacıyla çalışanlara psikolojik, finansal ve sosyal konularda ücretsiz dış kaynaklı danışmanlık sağlanıyor.

‘Cigna’da Biz’ uygulamalarını Bronz Stevie ödülüne layık gören uluslararası ödül programı Stevie Awards, her yıl dünyanın en iyi işverenlerini değerlendiren ve insan kaynakları uzmanlarını tanıyan tek global ödül programı. Merkezi ABD’de yer alan ve sekiz farklı dalda ödül kategorisine sahip olan Stevie Awards’a bu yıl 26 ülkedeki her ölçekten kuruluştan 950'den fazla aday gösterildi.

Önceki ve Sonraki Haberler