1. HABERLER

  2. İŞ DÜNYASI

  3. Euler Hermes'te üst düzey atama

Euler Hermes'te üst düzey atama

Euler Hermes Grubu’nun Türkiye Kredi İstihbarat Genel Müdür Yardımcılığı görevine Altuğ Karagöz atandı.

Euler Hermes'te üst düzey atama

Alacak sigortasında dünya lideri olan Euler Hermes Grubu’nun Türkiye Kredi İstihbarat Genel Müdür Yardımcılığı görevine Altuğ Karagöz atandı. Euler Hermes World Agency DACH Bölgesi Kredi İstihbarat Direktörlüğü pozisyonuna geçen Selda Özgen Çevik’in yerine atanan Karagöz, 2007 yılında Euler Hermes Türkiye'ye katılmıştı.

Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Altuğ Karagöz, kariyerine 1997 yılında Koçbank'ta Yönetici Adayı olarak başladı. Ticari ve uluslararası bankacılık alanlarında edindiği tecrübelerden sonra 2006 yılında Oyak Bank’a geçti..

2007’de Kıdemli Kredi Tahsis Yöneticisi olarak Euler Hermes Türkiye'ye katılan Karagöz, 2012'de aynı departmandan sorumlu Kredi Tahsis Grup Müdürü pozisyonuna terfi etti. Karagöz, Euler Hermes Türkiye'deki 10 yıllık Kredi İstihbaratı deneyiminin ardından 2017-2021 yılları arasında Pazar Yönetimi, Ticari Tahsis ve Dağıtım Kanalları fonksiyonuna geçiş yaparak Dağıtım Kanalları Grup Müdürü pozisyonunda çalışmalarına devam etti.

Önceki ve Sonraki Haberler