1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Fibaemeklilik, "Mutlak Eğitim Sigortası"nı yeniledi

Fibaemeklilik, "Mutlak Eğitim Sigortası"nı yeniledi

Fibaemeklilik, Mutlak Eğitim Sigortası’nı yeniledi. Mutlak Eğitim Plus adını alan ürün, artık ek indirimlerle birlikte sunuluyor

Fibaemeklilik, "Mutlak Eğitim Sigortası"nı yeniledi

Fibaemeklilik, Mutlak Eğitim Sigortası’nı yeniledi. Mutlak Eğitim Plus adını alan ürün, artık ek indirimlerle birlikte sunuluyor.

Vefat ve kaza sonucu maluliyet gibi çeşitli risk durumlarında eğitimin kesintiye uğramadan sürmesi güvencesi sağlayan Mutlak Eğitim Plus sigortası, bütün eğitim hayatını kapsıyor. Sigorta, eğitim hayatının herhangi bir döneminde, kalan eğitim süresine göre en az iki en çok 20 yıl süreli yapılabiliyor.

Bakıcı hizmeti yüzde 25 avantajlı

Fibaemeklilik’in çocuk ve bebek bakımı konusunda kısa ve uzun süreli hizmet veren EvdekiBakıcım ile yaptığı anlaşma sayesinde, Mutlak Eğitim Plus sigortasına sahip olan herkes,Dijital Ajans ürününden ücretsiz yararlanabiliyor. EvdekiBakıcım’ın Klasik Ajans hizmetinden ya da saatlik oyun ablası ve bakıcı randevularından yararlanmak isteyenler ise bu hizmetleri yüzde 25 indirimli olarak kullanıyor.

Ailelerin eğitim bütçesine destek

Mutlak Eğitim Plus, aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı eğitim kurumlarında indirim olanağı sağlıyor. Çocuklarının geleceğini Fibaemeklilik ile güvence altına alanlar, seçkin kolejlerde yüzde 30’a, kreşlerde yüzde 15’e, etüt merkezlerinde yüzde 20’ye, dil kurslarında yüzde 50’ye ve yaz okullarında ise yüzde 30’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Tüm indirimler anında geçerli

Çocuğu olan ya da çocuk okutan 18-65 yaş aralığındaki herkes, Fibaemeklilik’in Mutlak Eğitim Plus sigortasından yararlanabiliyor. Ürünün satın alınmasından itibaren 1 yılboyunca, bakıcılık ve eğitim alanında anlaşmalı kurumlarca sunulan tüm indirimlerden geçerli oluyor.

 

Beklenmedik durumlarda kesintisiz eğitim

Beklenmedik durumlar oluştuğunda eğitimin kesintiye uğramaması amacıyla geliştirilen Mutlak Eğitim Plus sigortası, vefat dışında kaza sonucu maluliyet olasılığını da kapsıyor.

Müşteri tercihine göre öğrenim maliyetine bağlı olarak serbestçe yıllık eğitim maliyeti belirleniyor. Vefat durumunda, bir defada kalan eğitim süresine ilişkin tutar hak sahiplerine ödeniyor.

Sigortalının geçirdiği bir kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içerisinde daimi olarak malul kalması halinde ise, kendisine Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları'nda belirtilen maluliyet oranları cetveline göre daimi maluliyet tazminatı ödeniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler