1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Generali ile Beazley'den siber sigorta ortaklığı

Generali ile Beazley'den siber sigorta ortaklığı

Uzman sigortacı Beazley, Generali Brezilya'nın kurumsal ve ticari müşterileri için sunduğu yeni siber sigorta için veri ihlallerini yönetmek üzere Generali ile ortaklık kurdu

Generali ile Beazley'den siber sigorta ortaklığı

Uzman sigortacı Beazley, Generali Brezilya'nın kurumsal ve ticari müşterileri için sunduğu yeni siber sigorta için veri ihlallerini yönetmek üzere Generali ile ortaklık kurdu.

Beazley, BT uzmanları, hukuk hizmetleri, kimlik izleme, bildirim ve çağrı merkezi hizmetleri ve halkla ilişkiler de dahil olmak üzere poliçe sahipleri için ihlal yanıtını koordine edecek.

Generali Global Corporate & Commercial Brezilya, bu ortaklık sayesinde Brezilya pazarına geniş bir siber sorumluluk ve veri ihlali yanıtı ürünü sunmayı amaçlıyor.

Generali Global Corporate & Commercial Brezilya direktörü Werner Stettler "Siber sigorta, Brezilya'da gelişmemiş bir alan, bu ürün fidye aygıtı da dahil olmak üzere siber riskler gibi yeni ve ortaya çıkan risklerin yarattığı bir boşluğu dolduruyor. Yeni ürünün başarıya ulaşacağından eminiz. Hedefimiz, müşterilerimizin işinde başarılı olmalarına yardımcı olmaktır "dedi.

Beazley teknoloji, medya ve işletme hizmetleri odak grup lideri Paul Bantick, "Generali GC & C Brezilya ile ortak çalışmak ve siber ve veri ihlali yanıt sigortamızı Brezilya pazarına getirmekten heyecan duyuyoruz. Brezilya'daki şirketler artık eksiksiz bir gizlilik ihlali tepki yönetimi ve bilgi güvenliği sigortası çözümüne erişebilecek. Generali GC & C Brezilya müşterileri, veri ihlali yanıt servislerinden ve veri ihlallerinin küresel müşterilere yönelik etkilerini yönetmek ve azaltmak konusundaki kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanacaklar. " dedi.(intelligent insurer)

Önceki ve Sonraki Haberler