1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Generali Sigorta’dan 7/24 ulaşılabilir "Seyahat Sağlık Sigortası"

Generali Sigorta’dan 7/24 ulaşılabilir "Seyahat Sağlık Sigortası"

Generali Sigorta, tatilcilere web ve mobil üzerinden 7/24 ulaşılabilir seyahat sağlık sigortası paketi sunuyor

Generali Sigorta’dan 7/24 ulaşılabilir "Seyahat Sağlık Sigortası"

Generali Sigorta, tatilcilere web ve mobil üzerinden 7/24 ulaşılabilir seyahat sağlık sigortası paketi sunuyor.

Generali Sigorta, yazın yoğun dönemlerinde yollara çıkan tatilciler web ve mobil cihazlar üzerinden 7/24 ulaşılabilecekleri seyahat sağlık sigortası paketiyle, 3 dakikada Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası yaptırabilecek.. 

Birçok ek avantaj imkanı

Seyahat süresince tatilcilerin yanlarında bulunması gereken Seyahatim Güvende Sağlık poliçesi, kaza veya hastalık sonucu ayakta/hastanede yatarak tedavi masraflarını ve ani bir rahatsızlık/kaza nedeniyle ortaya çıkan hayati tehlikenin bulunduğu durumları kapsıyor ve limitler dâhilinde tatilcileri güvence altına alıyor. Türk vatandaşlarının vize uygulamasına tabi tutulduğu ülkeler tarafından, başvuru dokümanlarında zorunlu talep edilen yurtdışı seyahat sigortasını Generali’den alan sigortalılar, zorunlu tutulan asgari 30.000 Euro’luk sağlık teminatının yanında birçok ek avantaja da sahip oluyor.

30 dakikalık konuşma paketi fırsatı

"Vize Paket" ve "Kapsamlı Paket" olarak 2 farklı alternatif ile sunulan Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası ürünleri, vize başvurusunda zorunlu tutulan asgari teminatları karşılıyor ve artı ek hizmetler sunuyor. "Kapsamlı Paket" tercih eden tatilciler, ek hizmetlerin yanı sıra Turkcell hat sahiplerine özel "yurtdışında geçerli 30 dakikalık konuşma paketi" hizmetine de sahip oluyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler