1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Groupama Sigorta'dan kaskoda yeni ürün

Groupama Sigorta'dan kaskoda yeni ürün

Groupama SigortaMAİS A.Ş. ile yeni hayata geçen iş birliği kapsamında Renault ve Dacia araçlara yönelik Marka Kasko ürününü sundu.

Groupama Sigorta'dan kaskoda yeni ürün

Groupama Sigorta MAİS A.Ş. ile iş birliği yaptı. Şirket bu kapsamda Renault ve Dacia araçlara yönelik Marka Kasko ürününü sundu. Marka Kasko ürünleriyle özel teminatlar sunduklarını söyleyen Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, “Marka Kasko portföyümüzü istikrarlı bir şekilde genişletmeye devam ediyoruz. Her iki markaya özel hazırladığımız kasko ürünümüzle satın aldıkları otomobili risklerden korumak isteyenlerin yanında yer alıyoruz. Türkiye’de en çok satılan otomobil markalarından olan Renault ve Dacia ile geliştirdiğimiz Marka Kasko ürünümüzle otomotiv sektöründeki varlığımızı güçlendirdik.” dedi

Groupama Sigorta’nın Renault ve Dacia markalı araçlara özel olarak hazırladığı Marka Kasko ürününü satın alan araç sahipleri, hasar durumunda araçları için yetkili servislerden güvenilir, kaliteli ve garantili hizmet alırken; “0 km Değer Koruma Teminatı” ile üç yıl boyunca çalınma ya da tam hasar (pert) durumunda aracın güncel değeri üzerinden ödeme alıyor.

Ayrıca, Groupama Sigorta Marka Kasko kapsamında poliçe dönemi boyunca cam, far ve stop lambalarının kırılması ile ses ve görüntü sistemlerinde oluşabilecek hasarlar ilk seferde hasarsızlık indirimi etkilenmeden karşılanıyor.

Groupama Sigorta’dan Marka Kasko satın alan Renault ve Dacia sahipleri; yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık, doğal afet, hatalı yakıt konulmasından kaynaklı zararlar gibi pek çok konuda da araçlarını teminat altına alırken, mini onarım hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Diğer yandan Groupama’yı tercih eden tüm Renault ve Dacia sahipleri güvenli sürüş tekniklerinin öğretildiği tam günlük ücretsiz Groupama Sürüş Akademisi eğitimine katılmaya hak kazanıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler