1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. IBS 20. yılında 'gelecek burada' dedi

IBS 20. yılında 'gelecek burada' dedi

Sigorta ve Reasürans Brokerlik şirketi IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Raffles Otel’de düzenlenen gece ile 20. yılını kutladı. 

IBS 20. yılında 'gelecek burada' dedi

Sigorta ve Reasürans Brokerlik şirketi IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Raffles Otel’de düzenlenen gece ile 20. yılını kutladı. 

İş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, IBS ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın, IBS Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav, IBS Genel Müdürü Murat Çiftçi de yer aldı.

Gelecek IBS’te Şekilleniyor

“Gelecek Burada” temasıyla yola çıkan IBS’in 2018 planları arasında, çalışanlar tarafından en fazla tercih edilen şirket olmaya yönelik çalışmaların yanı sıra gençleri sektöre kazandırmak da yer alıyor. 

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, ”20 yıldır Türkiye’deki potansiyeli değerlendiriyor, durmadan gelişiyor, sigorta sektöründeki küresel trendleri takip ederek, sektöre öncülük ediyoruz. Bundan sonra da global ortağımız UIB’nin gücüyle büyümeye hız kesmeden devam etmeyi planlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru cevap vererek, kendilerini her zaman özel hissetmelerini sağlamaktan büyük keyif alıyoruz. Müşterilerimizle karşılıklı olarak hayata değer katıyoruz. Biz onlarla bir takımız, onlar bizim bir parçamız. Bu gelecekte de böyle olmaya devam edecek.” dedi.

‘Gelecek Burada’ vizyonunun IBS için önemine değinen Çiftçi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gelecek Burada vizyonu Türkiye ile sınırlı kalmayacak. Artık sigorta dünyasında global bir ağ mevcut. Diğer ülkelerle iletişim halinde olmak ve uygun bölgelere yatırım yapmak durumundayız. Çünkü gerçek büyümenin yolu globalleşmeden geçiyor.”

Şirketin kuruluş öyküsü ve yirmi yıllık geçmişinden bahseden IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav“Kazakistan, Azerbaycan gibi Türki Cumhuriyetler’e yatırım yaparak, bu bölgelerde açılması hedeflenen yeni ofisler ile büyümeyi planlıyoruz. Yapacağımız bu yatırımlar ile IBS’in vizyonunu kardeş ülkelerimize taşıyacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz.”dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler