1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. CK Boğaziçi Elektrik'ten sigorta kampanyası

CK Boğaziçi Elektrik'ten sigorta kampanyası

CK Boğaziçi Elektrik, serbest tüketicilere sunduğu sigorta desteğinin kapsamını genişletti

CK Boğaziçi Elektrik'ten sigorta kampanyası

CK Boğaziçi Elektrik, serbest tüketicilere sunduğu sigorta desteğinin kapsamını genişletti. CK Boğaziçi Elektrik’in serbest tüketicilere yönelik düzenlediği ‘Enerjimle Evim Güvende’, ‘Enerjimle İşyerim Güvende’ kampanyalarına ‘Enerjimle Kazalarda Güvendeyim’ ve ‘Enerjimle Ev Aletlerim Güvende’ sigorta paketleri de eklendi. CK Boğaziçi Elektrik’in Güneş Sigorta ile yaptığı işbirliği sonucunda 2017 için aylık elektrik faturası 82 TL ve üzeri, 2018 için ise 68 TL ve üzerinde olan aboneler; iki yıllık serbest tüketici sözleşmesine imza atmaları halinde söz konusu kampanyalardan birinden yararlanabiliyor.

Yıllık tüketimi  10 000 kwh üzerinde olanlara indirim

CK Boğaziçi Elektrik, ‘Enerjimle Kazalarda Güvendeyim’ paketiyle serbest elektrik tüketicilerine veya sevdiklerine yıllık 5 veya 10 bin TL limitlerle Güneş Sigorta ferdi kaza sigortası sunuyor. Tüm mesken ve ticarethane abonelerinin faydalanabildiği kampanyada son 12 aylık elektrik tüketimi 10 bin kWh’ın yani yaklaşık 350 TL aylık faturanın üzerinde olan tüketiciler 24 ay süre ile yüzde 2 indirim de kazanıyor.

CK Boğaziçi Elektrik’in Güneş Sigorta işbirliğiyle sunduğu diğer sigorta hizmeti ‘Enerjimle Ev Aletlerim Güvende’ paketinde ise yıllık 3 bin TL’ye varan limitlerle ev aletleri sigortası yine ücretsiz olarak veriliyor. Serbest tüketici niteliğine sahip olan tüm mesken abonelerini kapsayan kampanyada bir önceki yıla ait tüketimi 10 bin kWh ve üzeri olanlar aktif enerji bedeli üzerinden indirim yapılıyor. Her iki kampanyadan da yararlanabilmek için çağrı merkezini aramak ya da en yakın CK Müşteri Hizmet Merkezi veya CK Müşteri İşlem Merkezine başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

Hayatlarının her alanında yanındayız

Lider şirket olma misyonu ile tüketicilere özel projeler hazırladıklarını dile getiren CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Güneş Sigorta ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde önce abonelerimizin ev ve işyerlerine ücretsiz sigorta paketi sunduk. Ardından ikinci bir adımı daha atarak dileyen abonemize ferdi kaza sigortası, dileyene ise ev aletleri sigortası paketi hediye ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimizin hayatlarının her anında yanında olmaya devam edeceğiz” diyerek bundan sonraki dönemde de tüketicilere farklı kampanyalarla yeni fırsatlar sunacaklarının altını çizdi

Önceki ve Sonraki Haberler