1. HABERLER

  2. İŞ DÜNYASI

  3. IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği'ne üst düzey atama

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği'ne üst düzey atama

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği (UIB Türkiye), yönetim kadrosuna finans sektörünün deneyimli isimlerinden Ece Tümer Dizemen’i Finans Koordinatörü olarak dahil etti

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği'ne üst düzey atama

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği (UIB Türkiye), yönetim kadrosuna finans sektörünün deneyimli isimlerinden Ece Tümer Dizemen’i Finans Koordinatörü olarak dahil etti.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü onur derecesiyle tamamlayan Ece Tümer Dizemen, çalışma hayatına başladığı Ernst & Young’dan sonra uzun yıllar Vodafone’un çeşitli birimlerinde finans alanında üst düzey yöneticilik görevleri üstlenmiştir.

Ece Tümer Dizemen’in atanmasına dair açıklamada bulunan IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, “20 yıllık birikim ve yatırımlarımızı arkamıza aldığımız 2018 yılında istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyoruz. Ece Tümer Dizemen’in bünyemize katılmasıyla bize yeni bir enerji katacağına, Türkiye ve yurt dışındaki büyüme stratejilerimizde önemli katkılarda bulunacağına ve tecrübesiyle çalışma arkadaşlarıma yol göstereceğine inanıyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler