1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Anadolu Hayat Emeklilik’ten kişiye özel iQ Fon

Anadolu Hayat Emeklilik’ten kişiye özel iQ Fon

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik portföyüne kişiye özel iQ Fonları ekledi

Anadolu Hayat Emeklilik’ten kişiye özel iQ Fon

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik portföyüne kişiye özel iQ Fonları ekledi.Anadolu Hayat Emeklilik'in eklediği bu fonları müşteriler kendi risk alma eğilimlerine göre yönlendirebilecekler. Risk seviyesine göre dört farklı fondan oluşan iQ Fonlar, katılımcıların risk getiri beklentileri doğrultusunda birikimlerini en uygun emeklilik yatırım fonunda değerlendirmelerine imkan sağlayacak

iQ Fonlar, belirli bir risk seviyesini koruyarak yönetiliyor ve içerisindeki yatırım enstrümanları piyasadaki değişiklikler dikkate alınarak portföy yönetim şirketi tarafından aktif olarak değiştiriliyor.

iQ Fonların katılımcıların kendi beklentilerine en uygun fon ihtiyacına yanıt veren yepyeni bir fırsat olduğunu belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, “iQ Fon, katılımcılarımıza kendilerine en uygun fonu çok kolay ve hızlı bir şekilde belirleme fırsatı sağlıyor. Böylece katılımcılarımızın birikimleri beklentilerine uygun yatırım enstrümanlarında portföy yönetim şirketi tarafından aktif olarak yönetiliyor. İlaveten risk ve getiri beklentilerine uygun olmayan fon seçimlerinden kaynaklanabilecek memnuniyetsizliklerin de önüne geçmiş oluyoruz” dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler