1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. IBS Sigorta’da üst düzey atama

IBS Sigorta’da üst düzey atama

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği, yönetim kadrosuna Serkan Erdamar’ı dahil etti. Sektörün deneyimli isimlerinden biri olan Serkan Erdamar, IBS’in Reasürans ve Özel Riskler Başkanı olarak atandı.

IBS Sigorta’da üst düzey atama

Sigorta ve reasürans brokerlik şirketi IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. (UIB Türkiye), sektörün önemli bir ismini daha bünyesine dahil etti. Sigortacılık ve reasürans alanında 18 yılı aşkın tecrübesi bulunan Serkan Erdamar, IBS’in Reasürans ve Özel Riskler Başkanı olarak atandı.

Serkan Erdamar kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Serkan Erdamar, profesyonel kariyerine 2004 yılında Mapfre Sigorta’da başladı. Burada 6 yıl boyunca Mühendislik Sigortaları alanında görev yapan Serkan Erdamar, sırasıyla Generali Sigorta, Halk Sigorta, Dubai Star Sigorta ve Willis Towers Watson’da inşaat, mühendislik, enerji, nakliyat, denizcilik gibi alanlarda reasürans ve trete konusunda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

Şubat 2020’den beri Corpus Sigorta’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Serkan Erdamar, Temmuz 2022 tarihinden itibaren IBS’de Reasürans ve Özel Riskler Başkanı olarak şirketin üst yönetiminde stratejik görevlerde yer alacak.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler