1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Karanlıkta kamera deneyimi

Karanlıkta kamera deneyimi

Samsung Galaxy S22 Ultra, S22+ ve S22 ile en karanlık ortamlarda dahi içeriği yakalama iddiasını taşıyor

Karanlıkta kamera deneyimi

Galaxy S22 serisinin S21 ve S21+’dan yüzde 23 daha büyük sensör boyutu, uyarlanabilir Piksel Teknolojisi ve Nightography gibi özellikleri sayesinde akıllı telefonun kamerası çok daha fazla ışık alabiliyor, ayrıntıları aktarabiliyor ve karanlık ortamlarda dahi içeriği yakalayabiliyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra, S22+ ve S22'nin donanım ve yazılım teknolojileri, akıllı telefonun daha fazla ışık almasını sağlıyor. En küçük ayrıntıları ve renkleri en doğal haliyle yakalayarak düşük ışıkta dahi adeta bir fotoğraf makinesine dönüşüyor. Bu sayede, gece ne kadar karanlık olursa olsun çekilen her kare kendiliğinden aydınlanıyor.

Kusursuz bir fotoğraf için aydınlatılmış bir ortam gerekmiyor

Galaxy S22+ ve S22, güçlü 50 MP ana kamera, 10 MP telefoto lensler ve 12 MP ultra geniş lenslerle donatıldı.

Yapay Zekâ (AI), ‘VDIS’ teknolojisi ve ‘Otomatik Çerçeve’ özelliği sayesinde Galaxy S22 Ultra, S22+ ve S22, kamera odağını, ışığı ve renkleri otomatik olarak ayarlayabiliyor. Hareket halindeyken veya ışık kaynağı yokken dahi keskin bir içerik yakalamaya imkan sağlıyor. Galaxy S22 Serisi, çekilen fotoğraf ve videolara, portre modu, nesneyi arka plandan ayırarak öne çıkaran Yapay Zeka destekli ‘Stereo Derinlik Haritası’ gibi özellikler sayesinde yeni bir boyut getiriyor.

Gece fotoğrafları çekmek için ışık hızında 4nm işlemci gücüne sahip Samsung Galaxy S22 Ultra, S22+ ya da S22, en ileri teknolojileri kullanıcılarla buluşturuyor.

Fotoğraf: Taylan Çıdam

Önceki ve Sonraki Haberler