1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. MAPFRE'den liderler için kaynak kitap

MAPFRE'den liderler için kaynak kitap

MAPFRE Sigorta, dünyanın en önemli yönetim ve liderlik eğitmenleri olarak kabul edilen James M. Kousez ve Barry Z. Posner’ın kaleme aldığı “Liderliği Öğrenmek” adlı kitabı Türkçe’ye kazandırdı

MAPFRE'den liderler için kaynak kitap

MAPFRE Sigorta, dünyanın en önemli yönetim ve liderlik eğitmenleri olarak kabul edilen James M. Kousez ve Barry Z. Posner’ın yazdığı “Liderliği Öğrenmek” adlı kitabı Türkçeleştirerek liderler önemli bir kaynak oluşturmayı hedefliyor..

Kitap için özel olarak bir sunuş kaleme alan MAPFRE Sigorta Genel Müdürü Alfredo Muñoz, şunları söyledi: “Aslında hepimiz günlük hayatlarımızda liderlik özellikleri sergiliyoruz ve çoğu zaman da bunu bilinçsizce yapıyoruz. Yaşamlarımızın her alanındaki başarılarımız büyük ölçüde liderlik becerilerimizi nasıl kullandığımıza bağlı. Kouzes ve Posner, iyimser bir yaklaşımla, liderliğin, gizemli becerilere sahip bir avuç şanslı insanın tekelinde olmadığını gösteriyor. Bize, hepimizde olan bu potansiyele ulaşmanın anahtarlarını veren bu kitap, hem şu anda yaptıkları işlerde liderlik rolünü üstlenenler hem de geleceğin lideri olma yolunda ilk adımını atanlar için çok yararlı bir kaynak oluşturuyor. Hayatın her alanında, dünyanın her köşesinde güvenilir liderlere ihtiyacımız var. Bu nedenle herkesi bu kitabı okumaya ve içindeki lideri keşfetmeye çağırıyorum.”


Önceki ve Sonraki Haberler