1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. NN Hayat ve Emeklilik'ten çocuklara 23 Nisan hediyesi

NN Hayat ve Emeklilik'ten çocuklara 23 Nisan hediyesi

23 Nisan’da çocuklara farklı bir fırsat sunmak amacıyla geliştirilen kampanya, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alan ebeveynlerin 15 yaş ve altındaki çocuklarına da ek prim ödenmeden bu sigortadan yararlanma imkânı sağlıyor.

NN Hayat ve Emeklilik'ten çocuklara 23 Nisan hediyesi

NN Hayat ve Emeklilik, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yeni bir kampanyaya imza atıyor. NN Hayat ve Emeklilik’in çocuklara yönelik farklı bir fırsat sunmak ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ilişkin bilinirlik düzeyini artırmak amacıyla düzenlediği bu kampanya çocuklara sağlıklı bir gelecek sunmayı amaçlıyor. 23 Nisan’da çocuklara farklı bir fırsat sunmak amacıyla geliştirilen kampanya, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alan ebeveynlerin 15 yaş ve altındaki çocuklarına da ek prim ödenmeden bu sigortadan yararlanma imkânı sağlıyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK anlaşmalı özel hastanelerin sunduğu hizmetlerden fark ödemeden faydalanmayı sağlıyor. TSS’ye katılan ebeveynlerin çocuklarının SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücret farkı ödemeden aynı sigortadan faydalanmasını sağlayan bu kampanya, 23 - 30 Nisan tarihleri arasında devam edecek.

8 ilde geçerli

NN Hayat ve Emeklilik “Önce Sağlık ve Desteğin Bizden” ürünleri için geçerli olan kampanya Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Mersin ve İstanbul illerini kapsıyor. Kampanyaya katılım için ise sigortalanacak çocukların 15 yaş ve altında olması, ebeveynlerinden en az birinin ise Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi satın alması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler