1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ping An, Jiuzhaigou depremi mağdurlarına destek veriyor

Ping An, Jiuzhaigou depremi mağdurlarına destek veriyor

Ping An Insurance Group, Salı gecesi Çin'in güneybatısında bulunan Sichuan eyaletindeki Jiuzhaigou İlçesi'ni vuran 7 büyüklüğündeki  depremden etkilenen bölge için acil bir girişim başlattı.

Ping An, Jiuzhaigou depremi mağdurlarına destek veriyor

Ping An Insurance Group, Salı gecesi Çin'in güneybatısında bulunan Sichuan eyaletindeki Jiuzhaigou İlçesi'ni vuran 7 büyüklüğündeki  depremden etkilenen bölge için acil girişim başlattı.

Grup tarafından yapılan açıklamada  felaket alanındaki personelinin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yaptığını ve depremden 72 saat sonraki deprem bölgesine ulaştığını belirtildi. Grubun yan kuruluşları - Ping An Life, Ping An Sağlık ve Ping An Casualty - yardım çalışmalarına öncülük edecek.

Yapılan açıklamada depremden etkilenen müşterilerinin hayat sigortaları için bir yıl boyunca poliçenin faizini ödemekten muaf tutulacağı, felakette ailelerini kaybeden çocuklar için hayat sigortası poliçeleri için yenileme masrafları kaldırılacağı belirtildi. 

Ping An Casualty, deprem sırasında hasar gören araç sahipleri için ücretsiz destek ve ücretsiz servis hizmeti sağlayacak. Grubun Ping An Annuity, Ping An Bank ve Ping An Securities gibi diğer bağlı kuruluşları, prim ödeme dönemleri veya vadesi uzatılmış ödemelerin uzatılmasını sağlayarak desteklerini genişletti. Grup, etkilenen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için 2000 personelini görevlendirdi ve depremden etkilenen bölgede geçici bir hizmet noktası kuruldu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler