1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Allianz'dan BMW ile 5 yıllık anlaşma

Allianz'dan BMW ile 5 yıllık anlaşma

İngiltere ve İrlanda'da Mini ve BMW motosiklet sahipleri Allianz’dan uzatılmış garanti almaya devam edecekler

Allianz'dan  BMW ile 5 yıllık anlaşma

Bir Otomotiv dergisinde yayınlanan habere göre Allianz İngiltere BMW Grubuyla olan uzun süredir devam ettirdiği iş ortaklığını 5 yıllık yeni bir anlaşmayla uzattı, bu sayede tüm BMW grubu satış noktalarında müşteriler Aliianz’dan uzatılmış garanti paketleri satın alabilecekler

BMW Grubu Finansal Hizmetler sigorta çözümleri genel müdürü Steve Cann“Allianz Küresel Sigorta bugüne kadar tüm beklentilerimizi karşıladı ve bundan sonra da bize sunacakları yeni hizmetler ve çevrimiçi çözümler bizi heyecanlandırmaya devam edecek” dedi.

Allianz Küresel Hizmetler Birleşik Krallık garanti bölüm başkanı Liz Grindel ise: “ Sunduğumuz hizmetlerin merkezinde sürekli geliştirdiğimiz ürünler ve yenilikçi dijital pazarlama ile BMW bayi ağı ve müşterilerinin memnuniyeti yer almaktadır.” diyerek BMW Finansal Hizmetler ile ileriki yıllarda da birlikte çalışmaktan heyecan duyacaklarını ifade etti. 

Allianz 2017’nin ilk yarısında 5.9 milyar Euro’luk  faaliyet karı açıkladı. Tüm iş bölümlerinde gözle görünür bir kazanç artışı sağlandı ve hissedarlara 3.8 milyar Euro’ya denk gelen % 17.9’luk net bir gelir sağladı.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler