1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ping An'den China Eastern Air'le stratejik anlaşma

Ping An'den China Eastern Air'le stratejik anlaşma

Resmi kaynaklara göre, ülkenin en büyük sivil havacılık firmalarından biri olan  China Eastern Air 'le Çin'in ana sigorta şirketi Ping An Insurance arasında stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı

Ping An'den China Eastern Air'le stratejik anlaşma

Resmi kaynaklara göre, ülkenin en büyük sivil havacılık firmalarından biri olan  China Eastern Air 'le Çin'in ana sigorta şirketi Ping An Insurance arasında stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Devlet Varlık Denetim ve İdare Komisyonu'nundan yapılan açıklamaya göre, iki firma iş seyahati hizmetleri, sigorta, finans ve mülk gibi çeşitli projelerde birlikte çalışacak.

Yapılan açıklamada  iki firmanın müşteri kaynakları, pazarlama, müşteri hizmetleri, gayrimenkul ve bulut tabanlı  ekosistem, finansal kredi ve ödeme gibi yeni teknolojilerdeki fırsatların birlikte keşfedileceği de belirtildi.

Ping An, Forbes tarafından 2017 yılında dünyanın en değerli sigorta markaları arasında yer alırken, China Eastern Air, Haziran 2016 itibarıyla 453 uçak filosuyla dünyadaki yedinci en büyük havayolu şirketi.(Insurance Business)

Önceki ve Sonraki Haberler