1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Quick Sigorta öğrencilerle buluşacak

Quick Sigorta öğrencilerle buluşacak

Quick Sigorta, öğrencilere yönelik olarak başlattığı "Teoriden Pratiğe Atlayış Serbest" adlı sosyal sorumluluk projesinin ikinci etkinliği Başkent Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek

Quick Sigorta öğrencilerle buluşacak

Quick Sigorta, öğrencilere yönelik olarak başlattığı "Teoriden Pratiğe Atlayış Serbest" adlı sosyal sorumluluk projesinin ikinci etkinliği Başkent Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. 12 Aralık Salı günü İhsan Doğramacı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek panel sonrası Quick Sigorta yazılımı, öğrencilere tanıtılıp kullanımlarına açılacak.

Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü ile ortaklaşa yapılacak etkinlikte, Quick Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Levent Uluçeçen, “Mezunları Sigortacılık Sektöründe Neler Bekliyor?”, Quick Sigorta Yönetim Kurulu Danışmanı Ahmet Yaşar, “Dünya’da Sigortacılık Sistemi ve Türkiye’nin Yeri”, Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Dr. İsmail Kızılbay, “Sigortacılık Sektöründe Dijitalleşme ve İnovasyon” konulu konuşmalarını yapacak. Quick Sigorta IT Müdürü Mustafa Çalık ise Quick Sigorta yazılımının tanıtımını yapıp öğrencilerin sistemin kullanımı ile ilgili sorularını yanıtlayacak.

Yapılacak etkinlik çerçevesinde Quick Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Turhan da öğrencilere tecrübelerini aktarıp soruları yanıtlayacak. 

Quick Sigorta'dan yapılan açıklamada  konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen, öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği projeyi 2018 yılı boyunca sürdüreceklerini belirterek, "Öğrencilerin profesyonel hayata daha hazır bir şekilde mezun olabilmeleri için katkıda bulunuyoruz. Quick Sigorta sistemi üzerinden güncel ürün ve fiyatlandırmaları görerek poliçe oluşturabilecekler. Aynı zamanda gerek panellerde gerekse panel sonrasında mail yolu ile sürekli olarak bizim desteğimizi yanlarında bulacaklar. Bu proje için maddi manevi büyük bir yük altına girdik. En büyük dileğimiz faydalı olması."dedi.  

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler