1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Sigorta Cini'nden, Tria Sigorta ile stratejik ortaklık

Sigorta Cini'nden, Tria Sigorta ile stratejik ortaklık

Sigorta Cini, NN’in uzun yıllardır dağıtım ortağı olan Tria Sigorta ile elementer branşlarda stratejik ortaklığa gitti

Sigorta Cini'nden, Tria Sigorta ile stratejik ortaklık

Sigorta Cini, NN’in uzun yıllardır dağıtım ortağı olan Tria Sigorta ile elementer branşlarda stratejik ortaklığa gitti.

Amsterdam merkezli NN Group yatırımı olan Sigorta Cini bu yeni süreçte sigortacılık hizmetlerini İstanbul Ataşehir ve Trabzon ofislerinde Tria Sigorta müşterilerine Sigorta Cini ile hizmet vermeyi sürdürecek.

Bu işbirliği ile Tria Sigorta müşterileri, Sigorta Cini portföyünde yer alan 20 sigorta şirket ile çalışma imkanı bulurken farklı ürün seçeneklerinden de faydalanabilecek.  Tria Sigorta aynı zamanda kendi müşterilerin bireysel emeklilik ve hayat sigortası ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermeye devam edecek.

Karşılıklı gerçekleştirilen imza töreninin ardından konuşma yapan Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı; “Bu işbirliği ile İstanbul Anadolu yakasındaki ilk merkez ofisimizi açtık. Bizim içinde bir ilk olan bu işbirliği ile daha da güçleneceğiz. Önümüzdeki günlerde bu işbirliği ile Trabzon’da dabir mağaza açarak mağaza sayımızı 34’e çıkartmayı hedefliyoruz” dedi.

Açılışta söz alan Tria Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Salih Şahin; “Uzun zamandır birlikte çalıştığımız ekibimizle birlikte Sigorta Cini ile sinerji yaratıp elementer branşlarda müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve bu alanda daha hızlı büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler