1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Sompo Japan Sigorta, etkinlik sektörünün Oscar’ını kazandı

Sompo Japan Sigorta, etkinlik sektörünün Oscar’ını kazandı

Bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ‘Ace Of MICE Awards 2019’ Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde Sompo Japan Sigorta, ‘Liderlik Sözü’ konseptiyle acentelerine yönelik düzenlediği organizasyonla ‘En İyi Incentive Etkinliği’ ödülüne layık görüldü

Sompo Japan Sigorta, etkinlik sektörünün Oscar’ını kazandı

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunan ve Turizm sektörünün ‘Oscar’ları olarak bilinen Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri 2019’da kazananlar bellli oldu.

Sompo Japan Sigorta, Türkiye’deki 350 acentesinin katılımıyla ‘Liderlik Sözü’ konseptiyle Kıbrıs’ta düzenlediği etkinlikle tüm sektörler bazında ‘En İyi Incentive Etkinliği’kategorisinde ödülün sahibi oldu. İş, sanat ve MICE sektöründen birçok ismin katıldığı tören 3 Nisan’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Gecede 22 ayrı kategoride 33 ödül sahibini buldu.

Sompo Japan Sigorta adına ödülü Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek aldı. ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ni çok önemsediklerini ve bu ödülü almaktan mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Şimşek;“Acentelerimizi dinlediğimiz ve mesajlarımızı iletme fırsatı bulduğumuz ve yılda bir düzenlediğimiz bu etkinliğin içerğini bütünüyle kendi ekibimiz kurgularken, işin yarataıcılık kısmında da çalıştığımız ajanslarlarla ortak aklı ortaya koymaya gayret ediyoruz. Başka bir ifade ile acente tarafından standart paket program şeklinde içerik hazırlanmasını doğru bulmuyoruz. Bu yaklaşım ve ortak aklın bizlere başarıyı getirdiğini düşünüyor ve bu başarıyı ACE of M.I.C.E gibi etkinlik sektörünün Oscar’ıyla taçlandırmaktan onur duyuyoruz. Etkinlik yönetiminde bizlere destek olan Semtur’u ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı tebrik ederek kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler