1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Türkiye’de üretilen POCO C40 satışa çıkıyor

Türkiye’de üretilen POCO C40 satışa çıkıyor

Türkiye’de üretilen ilk POCO telefon olan POCO C40 modeli satışa çıkıyor. Yerli üretim POCO C40’ın 3GB+32GB varyasyonu 4.199 TL’den ve 4GB+64GB’ı da 4.499 TL’den satışa sunulacak.

Türkiye’de üretilen POCO C40 satışa çıkıyor

POCO C40, hareket halindeki yaşam tarzına uygun sürükleyici görüntüleme için POCO telefonlarda şimdiye kadarki en büyük (6,71 inç LCD Nokta Damla ekran) ve çizilmelere dayanıklı Corning Gorilla® Glass ekrana sahip. 400 nite kadar parlaklık derecesine sahip olan ekran, Güneş Işığı modu gibi özellikleri sayesinde parlaklığını güneş ışığıyla orantılı olarak ayarlıyor. Okuma modu, ekranı daha sıcak bir renk sıcaklığına geçirerek uzun okuma sürelerinde gözlerin daha az yorulmasını sağlıyor.

POCO C40, tek bir şarjla iki gün boyunca kullanım sağlayan 6.000mAh pile sahip [1] ve gün boyu yüksek performansın korunması için 18W hızlı şarj desteği bulunuyor. (Her iki veri de testlere dayalı, değişiklik gösterebilir).

Cihazın arka kısmında 13MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörüne sahip çift kamera kurulumu bulunuyor. Cihazın ön kamerası ise 5MP. Bu kurulum, her anın en üst netlik ve hassasiyetle yakalanabilmesine olanak tanıyan çeşitli yeni fotoğraf ve video özellikleri ve modlarıyla birlikte geliyor. 5MP ön kamera görüntülü aramalar ve selfie'ler için mükemmellik sağlarken 2MP derinlik sensörüne sahip lens, fotoğraf kompozisyonlarında harika bir estetik ve kalite için gerçek zamanlı derinlik algılama sunuyor.

POCO C40'ın merkezinde JLQ Technology'nin yüksek performans için geliştirilen en son sekiz çekirdekli JR510 işlemcisi bulunuyor. Mobil platform, 11nm teknolojisiyle üretilen 2.0 GHz'ye ulaşan sekiz adet Cortex-A55 çekirdek üzerine inşa edilmiş.

POCO C40 ile akıllı telefonları yeni başlayanlar için daha erişilebilir ve sezgisel hale getirmeyi amaçladıklarını belirten POCO Global Ürün Pazarlama Yöneticisi Angus NG, "POCO C40 ile giriş segmentinde en iyi seçenek olmayı hedefliyoruz. Tüketici seçimlerini kolaylaştıran seçenekleri genişletirken rakipsiz fiyat ve eğlence deneyimi sunuyoruz" dedi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler