1. HABERLER

  2. ŞİRKETLER

  3. Vakıf Emeklilik’ten BES müşterilerine özel kampanya

Vakıf Emeklilik’ten BES müşterilerine özel kampanya

Vakıf Emeklilik, BES müşterilerine yönelik olarak 7 Ağustos-7 Aralık tarihleri arasında Katkı Payı Artış Kampanyası düzenliyor

Vakıf Emeklilik’ten BES müşterilerine özel kampanya

Vakıf Emeklilik, BES müşterilerine yönelik olarak 7 Ağustos-7 Aralık tarihleri arasında Katkı Payı Artış Kampanyası düzenliyor.Bu tarihler arasında katkı payında artış yapan Vakıf Emeklilik müşterileri çekilişle ödül kazanma şansını yakalayacak.

 Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik sözleşmesi bulunan müşterilerine yönelik olarak Katkı Payı Artış Kampanyası düzenliyor. Vakıf Emeklilik müşterileri, katkı paylarında yapacakları her 50 TL’lik artış için 1 çekiliş hakkı kazanarak çeşitli ödüllerin sahibi olma şansını elde edecek. Kampanyaya katılan müşteriler arasından yapılacak çekiliş ile 1 kişi 2018 Vespa Primavera 50 CC sahibi olurken, 10 kişi akıllı saat, 16 kişi ise 1.500 TL değerinde tatil için hediye çeki kazanacak.

7 Ağustos 2018 tarihinde başlayan kampanya, 7 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Kazanan talihliler 21 Aralık 2018 tarihinde www.vakifemeklilik.com.tr adresinde ve Akşam Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler